Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves fiú, iskolai verekedés...

16 éves fiú, iskolai verekedés, igazgatói intő. Szülőként mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Elkuldenelek box edzesre igazi egyesuletbe. Versenyekre is jarnal.


Iskolatarsakst meg maskor ne a suliban kezeld le,hanem az utcan sotetben,ahol nincs kamera. Az intot keruld mar el.


N/30

2023. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Először megkérdezném a gyereket, hogy mi és hogyan történt pontosan. Ha teljesen jogosan kapta nyilván beszélnék a fejével
2023. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon fontos, hogy ki kezdte a verekedést meg hogy miért tört ki a verekedés.
2023. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki kezdte?
2023. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikérdezném a résztvevőket, a szemtanúkat és az igazgatót h mi történt pontosan. De így is úgy is le szednem, normális ember nem verekszik.
2023. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mi miatt verekedett
2023. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

Megint egy sablonkérdés.

Semmi életszaga a kérdésnek, ezeket szoftver generálja?

Minek válaszoltok már ilyenekre, nem unjátok?

2023. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Habár nem vagyok szülő, de valahogy úgy reagálnám le mint az én szüleim mikor verekedtem általános iskolában és behívták őket. Igazgató előtt ment a sajnálkozás meg a "nagyot csalódtam benned" aztán kifele menet kb a beszélgetés:

apám: Ki győzött?

én: Másik srác elsírta magát

apám: Büszke vagyok hogy kiálltál magadért, de máskor iskola után intézd az ügyeidet, mert még egyszer nem akarok ilyen hülyeség miatt bejönni.


Azt mondjuk hozzá kell tenni hogy a mai napig tartom hogy nem én voltam a hibás, másik gyerek foci közben konkrétan két talppal ugrott rá a sípcsontomra, nagyon komoly bajom is lehetett volna. Én meg idegességemben fellöktem utána, erre ő nekem rontott. Nyilván az erőszak nem megoldás, de 12 éves srácok között szerintem teljesen normális ha néha-néha van kis súrlódás. Pár hét után meg mintha mi se történt volna, újra haverkodtunk. A felnőtté válás velejárója hogy néha elvernek, néha te versz el valakit. A gond akkor van ha felnőttként is megragad az ember ezen a szinten

2023. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatom szerint szaktanári /osztályfőnöki intőt kaphat valaki úgy hogy nem ő volt a ludas csak felvette a kesztyűt. Igazgatói intőig viszont "fáradságot sem kímélve" tud eljutni valaki. Olyat már az elvetemült " rendszeresen belekötök a kisebb, gyengébb iskolatársamba és elverem mert csak" fazonok kapnak.
2023. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezném mi volt, mert igen, én is vertem már meg egy fiút - okkal, és igen, persze én kaptam az intőt.


Az full senkit nem érdekelt a tanári karból, hogy már előtte hónapokon át b...gatott, piszkált, beszólt, lökdösött, stb., hiába szóltam.


Pech. Ha ez a helyzet állna fenn, mennék az igazgatóhoz és kiverném a belhét.

Ha a gyerekem ok nélkül keménykedett, akkor büntetést kapna.

2023. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!