Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha elakarok akkor elköltözhete...

Ha elakarok akkor elköltözhetek? Többi lent

Figyelt kérdés
(ez most hosszú lesz)Az van,hogy anyám és apám elváltak,anyámmal lakom de utálom és nem is bírom már ami itt van,semmibe vesznek,lenéznek,úgy beszélnek velem mint a kutyával és semmit nem vesznek észre amit értük teszem,tűzbe mennék értük de észre sem veszik és már rohadtul elegem van.Nálam a mai napon telt be a pohár és el akarok költözni innen.Ma este kint voltam a konyhában és halkan kijöttem inni meg enni egy kicsit mert éhes voltam erre kijön a nevelőapám akit már kiskorom óta utálok mert egy beképzelt,nárcisztikus,extrém egoista beképzelt köcsög és el kezd hőbörögni,hogy nem igaz,hogy nem bírok csöndben lenni és húzzak a francba aludni én meg erre mondtan,hogy ha alszok az a baj,ha nem akkor meg az a baj mert,hogy én folyton alszom délután meg,hogy folyton csak fetrengek az ágyban,de ha nem fekszek le aludni akkor meg az a baj,hogy miérr nem alszok meg ne pofázzak vissza,utána eltakarodott a szobába hál isten.Aztán egy 5 percre rá kijön anyám is mert a tesóm neki állt vinnyogni meg röhögni és én lettem ezért is lecseszve,utána jött az oktatás,hogy ők mindent megtesznek értem én pedig soha nem csinálok semmit,nem lehet megkérni semmire,amire meg mondtam,hogy ez nem igaz mert szinte mindig segítek de ha csak egyszer mondom azt,hogy nem akarok akkor én vagyok a szar alak mert nem lehet megkérni semmire,erre az ő válasza az volt,hogy most fejezzem be mert ez nem így van meg ilyenek és megfenyegetett"Úgy elfoglak verni,hogy annak örülj ha a sürgősségin kötsz ki".Én meg mondtam neki,hogy sok szerencsét,visszajött a szobába és megkérdezte,hogy:Mit mondtál?Én pedig vissza mondtam amit amúgy is mondtam és lebaszott egyet,nagy volt de nem fájt szinte egyáltalán,én pedig felálltam az ágyról és lefogtam,hogy engem nem fog ütni mert már elegem van belőlük mert nem lehet melletük megélni nyugalomban sem,aztán mondta,hogy az ő házában annyit és akkor üt amennyit akar.Nekiállt fenyegetőzni a nevelőapámmal,hogy engedjem el mert ha nem és meghalja a nevelőapám és úgy jön be,hogy látja,hogy lefogom akkorát fogok kapni,hogy leszakad a fejem.Sok nem is kellet mert anyám ordibált,bejött nevelőapám és hátulról levágott egyet,elengedtem anyám csuklókját és odafordultam ő meg elkezdett velem ordibálni,hogy én ezt hogyan képzelem stb...Láttam,hogy ökölbe szorítja a kezét és készült megütni meg is próbálta,gyomronvágott és azt hitte,hogy itt vége van.Nekem olyan a természetem,hogy nem hagyom magamat csak úgy és ez amúgy sem tetszett neki mert szerinte mindig neki van igaza és azt csináljam amit mondanak ahelyett,hogy visszapofáznék.Oldalt állon vágtam mert már kurvára elegem van belőle,szerintem majdnem ki is ütöttem mert leesett az ágyra pedig nagyon nagyot nem is ütöttem.Ő van 115 kiló és kb 173 cm,én pedig 85 kiló de vagyok 185 cm.Mindig is azt hitte,hogy félek tőle mert nehezeb meg idősebb és úgy gondolta,hogy úgyse merek visszaütni,hát már kurvára nem félek tőle és meg kapta ami kijárt neki már régóta.Észrevette,hogy itt neki nem sok esélye van ezért inkább visszament a szobájába anyám pedig követte.Szerencsére ma estére ennyi volt de bőven elég is és már elegem van belőlük.El szeretnék költözni anyámtól apumhoz ha úgy döntök ha el akarok menni akkor megtehetem nem?

#nevelőapa #családi vita #Szülő-gyerek párkapcsolat
2023. okt. 31. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is: hány éve vagy? Apukád szeretné, hogy vele élj?
2023. okt. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha 16+ vagy akkor kérvényezheted hogy hozzá költözz, 18 + meg csak faterodtól függ, hogy megengedi-e.
2023. okt. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.Apumnak nem lenne semmi gond ha ott laknék,még örülne is
2023. okt. 31. 02:20
 4/13 A kérdező kommentje:

2:16

Anyum mindig azt mondja,hogy őt nem érdekli,hogy kiköltözöm-e vagy sem,sokszor azt mondja,hogy hála isten.Nem tudom,hogy komolyat gondolja-e vagy nem és a rendőrséghez fordulna ha mégis elköltöznék csak úgy

2023. okt. 31. 02:22
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát csak úgy nem cuccolhatsz át, mert apudat is megb.sszák. Gyermekelhelyezési kérelmet kell beadnia
2023. okt. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Adjatok be kérelmet. Nem bonyolult.
2023. okt. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem. De beadhatja apukád a kérelmet a gyermekelhelyezés megváltoztatására, ahol már téged is meghallgatnak. Ha apukádat alkalmasnak találják, plusz te is oda szeretnél költözni simán megengedik.
2023. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
A szóközöket meg megint elvitte a cica. Miért dőltök be sokadszorra is egy troll estimeséjének? Annyira nyilvánvaló.
2023. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
2023. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, mivel kiskorú vagy és bántalmaztak menj el a rendőrségre.


Tegyél ellenük feljelentést a szóbeli és fizikai bántalmazás miatt. Vetess látleletet az ütésekről. Amit te ütöttél vissza a mostohaapádnak az jogos önvédelem. Vérszerinti apukád kísérjen el vallomást tenni.


Amíg erről nincs bizonyítékod, hogy bántottak addig ez kb szóbeszédnek veszik, mert ahogy nézem nem fog kiállni onnan melletted onnan senki.


Ha ez megvan onnan el tudtok indulni apukáddal, menjen veled, nyilatkozzon ott, hogy veszélyeztetve vagy, ezért befogad és amíg lezárul az ügyed a gyámhatóságnál gyermekelhelyezés, felügyeleti jog megváltoztatására irányultan l; azzal az indokkal, hogy veszélyben vagy addig ezen az úton apukádhoz költözhetsz ideiglenesen majd reméljük végleg. Így a másik oldal hiába pampog a gyámhatósági döntésig.

2023. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!