Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért veszi személyes...

Anyám miért veszi személyes sértésnek azt, hogy mire költötöm a pénzem?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta ez megy. Akár zsebpénz, akár diákmelós fizetés, akármi. Most is tart, pedig egy pár hónapja magamat tartom el.

A mostani sértődés oka, hogy vettem egy vezeték nélküli fejhallgatót. Tavaly karácsonykor kaptam anyutól egy vezeték nélküli fülhallgatót, tök jó, egyébként nagyon sokat használtam, de nem annyira stabil, nem gumis a fülbe dugós része, ha hajolok, vagy futok, akkor kicsúszik a fülemből, meg egyébként is jobban szeretem a fejhallgatókat. Csak anyám nem szereti, ha fejhallgatót hordok, mert akkor kevésbé hallom, szóval ezért vett nekem inkább fülhallgatót anno. Hazalátogattam, meglátta, hogy fejhallgató, teljesen kiakadt, hogy minek az nekem, pénzkidobás, hát egy éve sincs meg a fülhallgatóm, azzal mi lett, elromlott és azért vettem ezt, vagy mi van.


2023. nov. 3. 14:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
ideje jelezni felé, hogy nem vagy már gyerek.
2023. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora köcsög anyád van..

Azért vesz neked mást, mint szeretnél, hogy amikor nem akarsz beszélgetni, mert csinálsz valamit, akkor halld őt.. Igazi paraszt.

2023. nov. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

2!

Most összeszorult kicsit a szívem...

Egyszer ovis koromban én is karácsonyra télikabátot kaptam,ráadásul nagyobb méretet. Hogy jó legyen a következő télre is... Most is tisztán emlékszek arra az alkalomra.

Persze most felnőtt fejjel megértem,nem volt nagyon pénz extrára. De ami kellett mindig megvolt.

2023. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!