Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feleségem megsértődött , de...

Feleségem megsértődött , de jogosan ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Édesanyámat születésnapja alkalmából ebédelni szeretném elvinni ráadásul még aznap lesz hivatalosan nyugdíjas is Viszont a feleségem ellenzi és megvan sértődve rám emiatt mert korábban őt is vittem már többször születésnapja alkalmából ebédelni. Jogos részéről ez a viselkedés?

2023. nov. 7. 21:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nagyon nem kerek. Ha tényleg van a feleségednek valami baja, az tutira más.
2023. nov. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Hogy mennyi ilyen irigy gonosz nő van a világon kérlek te ne legyél papucs ne halgass a nődre mint apám, és ne hanyagold el azt a nőt aki fel nevelt... Később megbánnád hidd el mond meg neki ha tetszik tetszik ha pedig nem ott az ajtó.
2023. nov. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hármasban mentek?

Vagy te és anyukád?

Mindenhogy teljesen jó! Én nemsértődnék be ezen, sőt bíztatnám is a férjemet, hogy vigye el egy szép helyre ünnepelni.

2023. nov. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ki nem állhatom az anyósom, de ilyenen eszembe se jutna megsértődni. Szerintem ez nincs rendben.
2023. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
4 en mennénk mert jönne a kisfiunk is . Nekem is elég érdekes a viselkedése hogy ezen megsértődik meg az is hogy jön az anyagiakkal . Most nem m1 hogy tárgyi ajándékra költöm vagy ebédre azt az összeget? Ráadásul még mi is ebédelnénk egy finomat ….
2023. nov. 8. 08:00
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Eszembe sem jutna ezen megsértődni. Mikor a párommal megismerkedtünk, még távkapcsolatban voltunk és csak hétvégente tudtunk találkozni. Amikor az édesanyjának születésnapja volt, megkérdezte tőlem a párom, hogy nem haragudnék-e meg, ha kimaradna egy hétvége, mert elvinné az édesanyját egy hétvégére Esztergomba. Eszemben sem volt ilyesmiért megharagudni, ráadásul olyan aranyos volt, hogy folyamatosan küldte a képeket, hogy merre járnak. Anyósom azóta is emlegeti azt a hétvégét, mert nagyon jól esett neki, számára minden perc ajándék, amit a fiával tölthet és nekem eszem ágában nincs ebbe belerondítani. Mióta a párom bemutatott az édesanyjának, azóta rendszeresen szervezünk közös programokat, sőt, én szoktam ajánlani a páromnak, hogy hova vigyük el. Számomra nagyon jó érzés a páromat és az édesanyját boldognak látni és én is mindig jól érzem magam velük.
2023. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%
fejeld meg
2023. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16/17 hihetetlen hogy vannak ilyen emberek . En is egy ilyen házasságra vágynék ahol oda vissza működne az ilyen dolog és nem csak a veszekedés meg gyűlölködés menne az ilyen téma miatt
2023. nov. 8. 10:55
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

18-ra

Megértelek.

Amúgy az idő előrehaladtával lett ilyen háklis? Csak Anyukáddal kapcsolatban "ugrik" dolgokra?

Szerintem teljesen oké lenne a négyesben ünneplés egy étteremben.

2023. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Végül is akkor az alaphelyzet az, hogy feleséged utálja anyukádat, és ha a születésnapja okán ráköltesz párezer forintot, akkor azon eleve ki van akadva.

Nyilván az alapkérdés az, miért utálja feleséged az anyukádat?

2023. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!