Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feleségem megsértődött , de...

Feleségem megsértődött , de jogosan ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Édesanyámat születésnapja alkalmából ebédelni szeretném elvinni ráadásul még aznap lesz hivatalosan nyugdíjas is Viszont a feleségem ellenzi és megvan sértődve rám emiatt mert korábban őt is vittem már többször születésnapja alkalmából ebédelni. Jogos részéről ez a viselkedés?

nov. 7. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gondja a feleségednek? Az, hogy viszed anyudat, vay hogy ő ebből most ezek szerint ki van zárva?
nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Mi a baja ezzel? Én sem értem.

Azon sértődött meg, hogy anyukád ugyanazt kapná ajándékba, amit ő is kapott már?

Ha igen, akkor mi a helyzet mondjuk a virággal? Soha senkit nem köszönthetsz azzal, mert már neki is vettél korábban?

nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jó az, ahogy édesanyádat akarod megünnepelni.

A sztorit viszont nem teljesen értem vagy legalábbis nekem hihetetlen, hogy egy felnőtt ember azon képes megsértődni, hogy ha őt étterembe hívták a születésnapján, akkor hogy mernek mást is. Mi van?

nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Te is tudod, hogy nem jogosan. Mért kérdezed? Bizarr.
nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem lenne kizárva a feleségem természetesen jönne ő is . Igen ez a helyzet hogy korábban vittem őt is ebedelni születésnapja alkalmából plusz ajándékot is kapott . Édesanyám meg csak ebédet kapna meg tortát .
nov. 7. 21:53
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Téged ural a feleséged?
nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, a feleségednek az ég adta egy világon semmi köze nincs ahhoz, hogy anyudat egy melegszendvicsezőbe viszed el és adsz neki egy szál virágot, vagy egy 5 csillagos wellnesshotelbe fizeted be és veszel neki mellé egy ferrarit pl.

Anyukádat megünnepelni egy csodaszép dolog, a torta mellé szerintem illene mondjuk venni neki ajándékot is, hiszen az édesanyád, és ha a feleséged ezen megsértődik, érdemes neki tartania egy alapos önvizsgálatot.

nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nőként már az is fájdalmas felismerés, hogy létezhetnek ilyen hülye nők, de az különösen felháborító, hogy van olyan pasi, aki ilyenkor nem teszi helyre az asszonyt, hanem még itt vár megerősítést. Nyilván érzed, hogy ez egyáltalán nem jogos!

Nehogy már a feleséged beleszóljon, hogy hogy köszöntöd az anyukádat!

Ha te chippendale showt nyomsz neki köszöntésül, akkor is a ti dolgotok, neki semmi köze hozzá.


Bele se merek gondolni, hogy mikben dönthet még ő helyetted...

nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes ezért sértődni.
nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a kérdést!


Azért van megsértődve a feleséged, mert korábban őt is vitted már étterembe ebédelni? Ha őt sosem vitted volna, akkor nem lenne megsértődve?


Ti mindketten debilek vagytok, vagy hergelő kamu kérdés?

nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!