Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kamasz, felnőtt lányod...

Ha kamasz, felnőtt lányod (15-20) a "tradwife"-mozgalom híve lenne, elbeszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

Ilyen témájú könyveket olvas, ilyen reddit-csoportokat nézeget, ilyen influencereket követne, erről papolna mindenkinek...


Nem akar dolgozni vagy maximum otthonról, egyetemre menni, olyan férfit akar, aki eltartja, nem menne el nélküle sehova, rohan haza ötre, mert a férjének vacsora kell.


2023. nov. 8. 13:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
62%

10

Fogadok te minta anyakènt halálodig tartanád a bukott trad wife kölyködet 😂 te vagy a minta anya ,tènyleg

2023. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
61%
#11 Kérlek olvasd vissza a 9-es válaszodat teljesen, illetve az ott használt szófordulataidat elemezd, ha szerinted ezzel semmi probléma nincsen akkor csak szánlak. Lehet, hogy neked kölyköd van, normális helyen nem rókalyukba ellenek.
2023. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit üreske lehet ez a leány sajnos. Már a feje. Nem tudom, hogy ezen hogy lehet változtatni, hogy valamit akarjon.

Azt nem lehetne elmondani neki, hogy bármennyire úgy képzeli, az, hogy őt majd eltartják mert csinos és kedves (?), az nem azt jelenti, hogy ő ettől boldog lesz. Ez az anyagias gondolkodás egyik fajtája sztem. Amikor az ember magával kapcsolatban semmi aktivitást nem képzel el, tehát nincs benne érdeklődés semmi felé, csak az élvezeteket akarja kapni valaki mástól.

Szerintem e mögött az is lehet, hogy nem tudja elképzelni, hogy lenne olyan munka, amit ő képes elvégezni és élvezni. Talán ki kellene vele próbáltatni különféle dolgokat (pl. önkéntesség szociális, vagy természetvédelmi, állatvédelmi területen, vagy nem tudom), hátha megtetszik valami neki, és fellelkesíti annyira, hogy megmozdítsa a kis seggét.

Mindenesetre Kasser azt írja, hogy azok lesznek anyagiasak, akikre nem szántak elég időt a szüleik, mert ők maguk is loholtak a pénz után. Nem ezt írja, de kb.

2023. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%
13+ persze bőven érhet még, ma sok helyen ezt látják mintának sajnos, nem a science girl-t
2023. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
87%

12

Èn teljesen normálisan leírtam, hogy nem vállalom a tradhusband pótlèk szerepet. Nem fog rákötelezni. Ezen akadtál ki, te mintaanya. Vagy inkább vèr anya?


Az, ha tradwife akar lenni a saját dolga. Ha bukott trad wife lesz akkor oldja meg ahogy akarja. Egy èrtelmes ember nem a pucèr pitsájára vállal gyereket.

Kifejtem neked,mert nem fogod èrteni ; az hogy x èvig otthon tesped, főzőcskèzik a fèrjènek az nem munka. Nem okosodik tőle. Nem lesz saját pènze.

Ha tradhusband lelèp, akkor nagy tradszarban lesz. Hol fog lakni? Van albira pènze?

Miből fog èlni? A gyerekre kapott tartásdíjból? Az is lehet hogy apucinál maradnak a gyerekek mert a munkanèlküli, pènztelen, homeless tradwifenál nem maradhatnak.

2023. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki azokat a kérdéseket, amiket kitartottak írnak erre az oldalra.
2023. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
18%
#15 Szomorú ha neked ez a flegmatikus, arrogáns, lekezelő stílus a normális, nem, nem írtad le normálisan. A mondanivalód azon részével 100%-ban egyetértek, hogy nem helyes amit egy ilyen leányzó képvisel, de azonkívül, hogy valaki rávezeti arra, mennyire helytelen amit tesz és később megbánja, mit lehet tenni! Vagy elfogadja a tanácsot, vagy nem! Amúgy ez a mentalitás is nagyon érdekes számomra, hogy leírjátok, hogy akkor "menni fog bizony otthonról" kiemelve a konktextusból, mintha valami hős cselekedetet hajtanátok végre, holott inkább csak szánalmas, mert miért vállal valaki gyereket akkor, ha azt várja mikor mehet el végre otthonról? Inkább te vagy a véranya, és még tanulatlan is hozzá, vagy ha nem is, mindenképpen modortalan.
2023. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
15%
Én egyáltalán nem bánnám, főleg hogy a barátnőmnek is hasonló a gondolkozása. Húgom is tradicionális nevelést kapott és én is erre fogom nevelni a lányaimat. Azzal nem értek egyet hogy "zsebpénzt" kapjon egy felnőtt nő, de jómagam a tradicionális szerepekben hiszek, tehát én férfiként kenyérkereső vagyok, a barátnőm/feleségem pedig háztartásbeli. Barátnőm jelenleg egyetemen tanul, de idővel biztos nézünk neki kötvényeket vagy valami befektetést hogy legyen saját passzív jövedelme, ne függjön tőlem teljesen anyagilag, mert azt sem szeretném hogy folyton bizonytalanságban legyen. Viszont azt semmiképp nem szeretném én sem hogy dolgozni menjen majd.
2023. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
93%

18# Ja, hát amúgy ha megtehetném én is eltartanám a feleségemet, akinek több ideje lenne normális kajákat főzni kettőnknek, és kipihentebb maradna estére, az ágyikóba. Mellette alkotna, mert benne van tehetség az alkotásra, aztán lehet, hogy ebből lenne valami.

Amúgy az ipari forradalom nem azt ígérte, hogy azért jó a gépesítés, mert nem kell majd többé dolgoznunk? Ez nem annyira valósult azért meg, és ennek nem technikai akadálya van, hanem elosztásbéli. Csak mondom.

2023. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen témájú könyveket olvas, ilyen reddit-csoportokat nézeget, ilyen influencereket.. - inkább magamban keresném a hibát amiért egy buta sekélyes , lusta gyereket sikerült felnevelnem.
2023. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!