Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kamasz, felnőtt lányod...

Ha kamasz, felnőtt lányod (15-20) a "tradwife"-mozgalom híve lenne, elbeszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

Ilyen témájú könyveket olvas, ilyen reddit-csoportokat nézeget, ilyen influencereket követne, erről papolna mindenkinek...


Nem akar dolgozni vagy maximum otthonról, egyetemre menni, olyan férfit akar, aki eltartja, nem menne el nélküle sehova, rohan haza ötre, mert a férjének vacsora kell.


2023. nov. 8. 13:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%
-m
2023. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%

Imádnék mindennap otthon várni férjemre, meleg étellel és tiszta lakással, nem pedig a ködös, esős utcákon botorkálni és vonszolni a gyerekeinket, vagy dugóban ülni a bolt felé, hogy majd mire hazacuppanunk még készítsem a vacsorát. Ugye érted.

Sok nő du ötkor még a munkahelyén robotol amúgyis. Te hol élsz?

2023. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
95%

29!

Ha 20 éves (tehát már többé-kevésbé felnőtt), akkor nem akkora gond ez*, de egy 15-16 éves fejében még elég vad elképzelések vannak sok dologgal kapcsolatban, mivel híján van sok ismeretnek, és legfőképp tapasztalatoknak.

Ilyenkor azt kellene elkerülni, hogy a szemellenző miatt ne lássa meg az árnyoldalakat, amiket egy értelmes, tapasztalt nő egyből levágna egy ilyen esetben. Ha nyitott meglátni a hátulütőket, és nem egy veszettül sekélyes felnőtt lesz belőle, akkor valószínűleg egy normálisan nevelt lány esetében gyorsan szertefoszlik az életformát övező rózsaszín köd.


*mármint engem zavarna, ha ilyen lenne a lányom, de ez az én véleményem

2023. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
Ez ne tradwife, ez a zsarnok kategória.
2023. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
91%
Agyára ment a Jordan Peterson meg a Tate fivérek, mi? Tapasztalatom szerint általában nem a legokosabb emberek esnek bele ebbe a csapdába, a hülyeségnek pedig előbb-utóbb meg kell fizetni az árát...
2023. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
38%
De ezzel mi a baj? Akit ismerek házas férfit, attól mindtől elveszi a neje a lóvét. Szomorú látni, hogy 4-600-at kereső, diplomás emberek zsebében nincs 10000 forint, mert most nem ad az asszony. Vagy amikor kéregetnek, hogy tudjanak meghívni ebédelni egy csajt.
2023. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Nem luxusfeleség akar lenni, hanem sok volt az Andrew Tate, Jordan Peterson, Feleségtársak, meg a 700-as klub, meg Donna Reed és az I love Lucy, meg a Downton Abbey.
2023. nov. 8. 20:20
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
KAMU.
2023. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezt másokra nem erőlteti rá, tehát nem azt vallja, hogy minden nőnek ezt KELL csinálnia, hanem hogy ő ezt akarja, addig szerintem semmi gond nincs vele. Tudom, ez sok embernek ellenszenves, mert azt gondolják hogy a férfi semmit nem kap, és csak úgy eltartja a lusta nőt. De szerintem nem kell azt alábecsülni, hogy cserébe folyamatosan ragyog a lakás, a férjet reggel ott várja a kikészített kivasalt öltöny, este a forró, friss vacsora, és a nő is igényes, ad magára, mert van rá ideje + pénze + energiája. Szóval ha valakinek ez az álma, csinálja. Én speciál karriert építek, de az álmom egy nagy földbirtok és sok állat lenne. Na bumm. Erre is lehet negagív dolgokat mondani, hogy a trágyában kell tiposni, meg egész nap a földet túrni, milyen alja munka már... Az alárendeltségről pedig annyit, hogy rengeteg nőt/lányt ismerek, akik ilyenek, egyszerűen utálnak dönteni, utálják a felelősségérzetet. Megkérdezem tőlük, hogy melyik étterembe akarnak menni, és hebegnek-habognak fél órát, mert nem tudnak dönteni. Őket megnyugtatja, ha van, aki fogja a gyeplőt. Szerintem ezzel addig nincs gond, amíg egészséges szinten működik, nem az van, hogy a férfi dönti el, hogy pl kivel barátkozhat. Egyébiránt a boldogság mindenkinek mást jelent, ezt el kell fogadni.
2023. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
22%
Jó ötlet. Nekem is jó lenne egy katolikus vagy egy iszlám férfi aki gazdag. Majd én negtériteném. Eltartana és anyagilag biztonságba volnék. Én semmilyen körülmény ellenére se válnék el. Inkabb attól félnek haxmegjakna honnan kapnék másik férjét.
2023. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!