Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?!

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok nővérem 30 éves. Apánk állandóan csalta anyánkat füvel fával felhalmozta az adósagokat valamint tiszteletlen vopt anyámmal.

Elváltak már évek óta da állandóan fenyegettet zsarolt lelkileg akkor is amikor már elmultqm 18 és egyetemen voltam amihez soha 1 ft sem adott ( nem fogadtam volna el tőle amugy sem) de fopytan azt halgatjuk növéremmel hogy anyánk igy megy úgy ő ( apánk) mennyit segitett mi milyen hálátlan dögök vagyunk.

Pár honapja nem látogatjuk de a facebookon ocsárol minket.

Mit lehet tenni már szoltunk hogy becsületsértésért felnyomjuk de akkor az új nőjét uszitotta ránk



2023. nov. 8. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2023. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
1,Bennem is ez a kérdés merült fel először.
2023. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok egy nagy facebookozó, de nem lehet letiltatni?
2023. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
#1: sajnos romlik a színvonal, simán bejutnak rosszabb képességű tanulók is - persze bent maradni már nem mindenkinek sikerül
2023. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
96%

Hasonló helyzetbe voltam. Bár ott azért voltak eltérések, inkább a megcsalás és az új nő szitu.


A barátnő: Helyre kell tenni, én legalábbis ezt választottam. Nem tud rólunk semmit, egy oldalt hall és különben miatta ment szét a család. (Legalábbis valamennyire benne van a keze) Részemről a neved: Hallgass.

Ne szóljon bele. Tiltani.


Aput pedig szintén, de mivel apa ezért személyesen és finomabban. Ha ebből se ért, megvan az alap a feljelentéshez akkor én azt mondom hajrá. Sajnálatos az ebből ért.

2023. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Most nem értem, hogy itt mi a kérdés. Apád egy fasz, akkor nem tartod vele a kapcsolatot.

Feljelentetted, letiltottátok Facebookon, mit szeretnél még csinálni?

2023. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
#1 Takarító ott is kell.
2023. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod és meg van oldva.
2023. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Tiltani mindenkit.

Kit érdekel mit mondanak másoknak.

Az új nő se egy kimagasló képességű, ha a pasija gyerekét zaklatja.

2023. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"akkor az új nőjét uszitotta ránk"

. És ez akkora trauma volt, hogy már végképp elfelejtettél helyesen írni?

2023. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!