Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök szerintetek milyen...

Szülök szerintetek milyen nevelést kaphattak azok az idétlen seggfejek akik a halálba kergették a szegény sümegi fiút?

Figyelt kérdés

Mikor én jártam suliba nem olyan rég nálunk is ugyanúgy ez volt én voltam az áldozat sajnos úgy látom azóta se történt javulás hiába telnek az évek nem változunk csak rossz irányba.

Nem tudom miért vagyunk ennyire gonoszak egymással.


nov. 12. 19:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Majdnem minden gyerek átéli ezt, de nem lesznek öngyilkosok.Sajnálom szegényt én is de ez akkor se volt megoldás. Nem értem a anyja hogy nem vette észre már ezt hogy valami nincs rendben a gyerekével. Nem a neveléstől függ hogy viselkedik a gyerek. Ismertem nem egy olyant hogy normális család és kötözködő gyerek, gonosz gyerek. Sajnos mindig is lesznek szekalasok a iskolákba.... Sok tanár még szemet is huny felette mert ha a szegény gyereket piszkálják a gazdag kis majmok az nem számít... Aztán ha a szegény gyerek már nem bírja és megvédi magát már a szülei be lesznek hívatva...
nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert emberek vagyunk és az emberi lét ilyen. Ezt el kell fogadni és kész. Mindenki szabadon megválogathatja kivel tartja a kapcsolatot és kivel nem. Ennyi.
nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja de a szülőknek ez nem jelent vigaszt utolsó sajnos.
nov. 12. 20:17
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

https://www.youtube.com/watch?v=-Lm6bVzdp-Y


Tekintsünk el attól, hogy ki ez, de 4:40-től elég nagy igazságot mondd...

nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg semmilyen nevelést nem kaptak! Azok a szülők( a halálba keregtők szülei) nem ismerik a saját gyermeküket és, hogy miért mondom ezt? Azért mert csak azok tudnak ilyet tenni,akikkel hasonló képpen bánnak.
nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Milyen nevelést? Jó családból való gyerekek is rémesen tudnak viselkedni a náluk csúnyább, szegényebb, szerényebb társaikkal kamaszkorban.
nov. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik halálba kergető gyerek apja röhögő emojikat küldött az egyik cikk alatt, szerintetek mit láthatott otthon a gyerek?
nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Végtelenül tragikus, amit történt.

nem tudom, ki mennyi idős, én 46 vagyok. Bőven volt akkor is csúfolódás, lelki (fiúk közt testi) bántalmazás, amikor én iskolába jártam, és nem ondom, hogy az volt helyes, de akkor tudtuk kezelni. Fájt, fájt (engem pl a nagy orrom miatt piszkáltak), de eszünkbe nem jutott a vonat elé ugrani miatta.

Bajok vannak mindkét oldalon, nem csak a bántalmazók, de a bántalmazottak oldalát is érdemes lenne megnézni, mert valami nagyon elcsúszott.


És milyen nevelest? Nézz körül itt meg a fb-n. Ezek a felnőttek nevelik a gyerekeket, akik itt mocskolódnak rengetegszer. győlölnek mindenkit, szülőt, testvért, kollégát. A gyerek abban nő fel, hogy a szülő otthon állandóan szid és bánt valakit...

nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát igen ez szomorú.

Nekem se jutott eszembe soha emiatt meghalni attól függetlenül hogy nekem se voltak kellemes évek vár itthon a család a kutyám a cicám akiket szeretek és nem lenne szép dolog hogy akkor délután nem megyek haza nem esett jól de eltűrtem.

nov. 13. 08:03
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

7-re:

Mondanám, hogy döbbenetes, de őszintén szólva, nem csodálkozom. Kb. ilyennek gondoltam a bántalmazó gyerekek szüleit. És könnyen lehet, hogy pár évtizeddel korábban ez az apa ugyanígy szekált másokat. Most a fia, aztán majd az ő fia fog. Mert aki ezt tanulja a szüleitől, az ilyen is lesz.


Ugyanakkor én láttam fényképet is az elhunyt gyerekről. Ha azt mondom, csúnyán el volt hízva, akkor még enyhén fogalmaztam. Elgondolkodtam, vajon miért lett ilyen? Mert ha nem volt valami hormonális ill. pajzsmirigy-problémája, akkor bizony a szülei felelősek ezért. Vagy olyan volt a családi légkör, hogy a gyerek bánatában evett (kompenzálás a szeretethiányos légkör miatt, tehát lelki eredete volt az elhízásnak), vagy nagyon egészségtelenül etették és fütyültek a szülők arra, hogy ezzel tönkre teszik gyerekük egészségét.

Természetesen, ha normál alakja lett volna, akkor is kipécézhették volna a társai, hogy mondjuk csöndesebb az átlagnál, vagy mert nem olyan divatos a ruhája stb. Ettől függetlenül azért egy egészséges gyereknek nem így kéne kinéznie, és ezért a szülei a felelősek.

nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!