Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan a volt barátom...

Anya állandóan a volt barátom miatt veszekszik velem. Most is nagyon összevesztünk. Unom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya állandóan a volt barátom miatt veszekszik velem. Most is nagyon összevesztünk. Unom!


A volt barátommal csúnyán szakítottunk, de egy idő után ismét jóban lettünk, barátok vagyunk. Néha találkozunk is. De nem érzünk egymás iránt már semmit. Anya is tudja. De előbb is kérdezi hogy a volt barátommal mikor találkozok legközelebb. Mondom neki hogy nem fogunk. Erre nekem állt hogy nem hiszi el, meg hogy minek beszélgetek vele, és hogy az exem számára egy senki vagyok,minek megyek utána. Nem fogja fel hogy nem megyek utána. Kölcsönösen keressük egymást de csak mint BARÁTOK! Minden egyes nap felhozza,azt kérdezgeti mikor mennyit beszéltem vele, nem hisz el semmit. Nagyon unom már. Úgy kezel mint egy óvodást. Néha ha rákérdez normálisan akkor elmondom neki mit beszéltünk, csak utána ezzel vág vissza másnap. Azt hajtja hogy én hazudozok neki. Most is nagyon csúnyán összevesztünk. Ilyenkor napokig nem beszélünk. Mit tegyek? :( Tudom míg a szülőkkel lakok addig beleszólhatnak a dolgokba de én ezt túlzásnak érzem.

21L


2016. márc. 8. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Ismételgeted az alábbi 3 szót neki: nincs_hozzá_közöd.
2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Annyiszor mondtam neki hogy nincs köze hozzá. De nem csinálok semmi rosszat tényleg. Ma is a semmiből hozta fel ezt a témát. Nem hisztizni akarok,de nagyon elegem van már.
2016. márc. 8. 22:12
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor verd ki a blhét, hogy nem egy rohadt szappanopera az éelted, hogy ezen csámcsogjon, szerintem meg is fenyegetném, hogy még egy beszólás, és többet semmit nem tud a szerelmi éeltedről.
2016. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

"Tudom míg a szülőkkel lakok addig beleszólhatnak a dolgokba" - hát ezekbe a dolgokba pont hogy NEM... szerintem még egy 16 évesnél se, nemhogy egy 18+ évesnél... ez MAGÁNÜGY.

(persze, abba beleszólhatnak, hogy kit és mikor viszel fel az ő lakásukba, meg ilyenek... szóval, ami az ő életüket is érinti)

2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Felpontoztalak titeket!


Ezen a barátomon kívül más pasim nem volt. Sosem hoztam ide senkit. Őszintén elmondok mindent általában. De ez az elszámoltatás, hogy "mennyit beszéltél vele, miről beszéltetek?" az agyamra megy.

2016. márc. 8. 22:56
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

És akkor egy szép napon anyád majd nem fogja érteni, hogy miért nem mondasz el neki dolgokat, meg miért hazudsz. Mikor ő - szerinte - olyan tökéletes anya volt...


Pfff...

2016. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

"Azt hajtja hogy én hazudozok neki."


Ő jobban ismer mint mi, hiszen az anyád.

2016. márc. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
én ha valakivel csúnyán szakítok azzal nem tartom a barátságot, ennyi. Anyádnak nincs igaza abban hogy állandóan számon kér,de lássuk be aki csúnyán szakít veled azzal utólag hülyeség jópofizni, fele barátok még csak csak(köszönsz neki az utcán)de fenn tartani a találkozásokat úgy hogy nem elkerülhetetlen a vele való kontaktus, háát ez nekem is fura pedig nem vagyok az anyád :D
2016. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

Lehet azzal érvelni, hogy semmi köze hozzá, te életed, úgy ba.. vagyis úgy rontod el, ahogy akarod, de anyukád érzésein az még nem változtat...

Ha tényleg olyannyira csúnyán szakítottatok, akkor a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy félt, aggódik érted.

2016. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán semmit ne mondj neki. Ha elmész valakivel valahová, akkor is csak annyit mondj, hogy sétálsz a városban. Kivel? Egyedül! Annyit mondj neki, hogy kb. mikorra érsz haza és hogy a mobilod nálad lesz.

Akkor eleve nem fogja tudni, mikor találkozol a fiúval.

Ha konkrétan erről a fiúról kérdez, akkor válasz helyett kérdezz vissza: "Már megint kötekedni akarsz?"

2016. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!