Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvállaljam amit apa kér?

Elvállaljam amit apa kér?

Figyelt kérdés

Szeretné hirdetni a cégét a Facebookon, de a Facebook letiltotta őt is és a kártyáját is a patformról ami hirdetésekkel kapcsolatos. Apa elvileg arra hivatkozik, hogy nem tudják megerősíteni a személyazonosságát, ezért véglegesen letiltották. A supporttal nem tud beszélni, mert magyar support nincs a Facebook hirdetésekkel való ügyekre, angolul meg apa nem beszél. Próbáltunk közösen beszélni hogy én fordítok, de a supportnak nem tetszett, hogy órákon át nem tudtunk semerre sem haladni, mert az idő fele fordításokkal ment.

Apám azt szeretné, hogy az én fiókomról hozzunk létre egy új Facebook oldalt és onnan indítsuk el a hirdetését a cégnek. Emellé azt is szeretné, hogy hozzak létre egy új bankkártyát (amit majd Ő kifizet és tölt fel rá pénzt) és az én nevemről tudjon hírdetni a platformon tovább.



nov. 27. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, vállald!
Nehogy elvállald!
63 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

miért nem csinál egy új profilt és kártyát?

a semmiért nem tilt a facebook.

nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy csinálj ilyent!

Mi az, hogy apádat nem tudják azonosítani??? Ezt csak apád állítja vagy a facebook support is ezt írta/mondta?

Ha végleg letiltották akkor annak komoly oka van! Azt meg nem tudom értelmezni, hogy a supportnak órákat kell várni a fordításodra, ha tudsz angolul akkor pár perc alatt lefordítod mit mondanak és azt is eltudod mondani nekik, hogy mi apád problémája!

Írj angolul apád nevében a supportnak emailt és mond el mi a probléma!

nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Állítása szerint pont akkor kellett beküldenie a személyiét azonosításra amikor a régi lejárt de még nem jött meg az új és beküldte a régit addig és letiltották. Ez volt már szerintem több mint egy éve és azóta egyszerűen hiába adja meg az új személyiét, hiába beszél tört angolul a supporttal egyszerűen nem jut semerre vele. És mivel az új profil és a kártya is az Ő nevén lenne ha csinálna, ezért azon keresztül megint nem tudna hírdetni.
nov. 27. 18:21
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es: Skypeon képernyőmegosztásban hónapok óta mutatja, hogy ott van a hirdetőfelületen egy sárga figyelmeztetés, hogy letiltva a szemályazonossági gondok miatt és hogy lépjen kapcsolatba a supporttal és ezen meg ezen a linken küldje be dokumentumait. De hiába küldi be, sosem oldják neki fel.

Amiket én segítettem mindig az volt, hogy az Indiai support mondogatta, hogy mikre kattintson apa, én ezt fordítottam neki de apa nem találta meg sosem azokat a pontokat amiket a support mondott és nagyon nyögvenyelős volt az egész. És órákon át ott ültünk, és így is pár kattintást sikerült elintézni. ha pedig valami sikerült is és be is küldtünk amit kértek ott, a support nem oldotta végül fel soha.

Millió+1 emailt küldözgettünk már, nem segítettek.

nov. 27. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez bűzlik... mi a gyík tartana órákon át egy azonosításban, amikor nigériai varázslók is vígan hirdethetik az oldalukat?
nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2022 novembere óta próbálok apámnak segíteni ezzel kapcsolatban, ilyen emaileket találtam amiket én írtam még akkor:

"My problem is that Facebook asks for my identity. As you can see on the attached Hungarian printscreen , I have already sent my ID to Meta but the confirmation was unsuccessful. Therefore I cannot get rid of the restriction from my profile. Also I cannot request more review tickets. What should I do?"

1 éve képtelenek vagyunk ezt megoldani. A support meg sz*rik magasról a fejünkre. Ezért gondolja apám, hogy akkor itt az idő az én fiókomról csinálni a dolgokat, mert muszáj lenne hirdetnie az újonnan alakult spanyolországi Travel Agency cégét.

nov. 27. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

3. Hát írd meg a supportnak te angolul, hogy mi a probléma! Gondolom van apádnak email címe, azon írsz egy levelet a facebooknak és kész, ha válaszolnak értelem szerűen te folytatod angolul a levelezést...

Ez nem kéne, hogy probléma legyen!

Nem is értem miért nem beszéltél már te a supportal eddig is.

nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na ez az 5-ös, mi sem értjük. Egyszerűen nem akarják elfogadni a személyiét.
nov. 27. 18:33
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem apád át akar verni
nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Több 100millió felhasználójuk van, ne higgyétek már, hogy 1 elvesztése miatt összecsinálják magukat a supp-ok. Tojnak rá. Lesz helyette másik.
nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!