Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozhatnám fel a barátomat?

Hogyan hozhatnám fel a barátomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Lassan több hónapja együtt vagyunk a barátommal. Minden rendben van köztünk, mindketten úgy érezzük hogy megtaláltuk egymásban azt, amit kerestünk, és eléggé elmélyült ez a dolog kettőnk között. Szeretnék ünnepek alatt is vele lenni, viszont a szüleim nem tudnak róla.. Apukámat nem hiszem, hogy annyira érdekelné, viszont anyukám kicsit a nárcisztikus és toxikus személyéből adódóan félek, hogy minden rossznak elhordaná őt is, vagy hogy megpróbálná szétszedni a kapcsolatunkat.. Eddig egy barátom volt, és őt is külsőleg minden rossznak elhordta, (pl, hogy hogyan néz ki, meg ilyenek).. Másrészt pár hónap múlva 19 leszek, a barátom pedig most 28.. igazából a személyiségünket illetőleg fel sem tűnik ez a korkülönbség, de rettegek hogy anyukám minden apakomplexusosnak elhordana.. még akkor is, ha szerintem ez 9-10 év körkülönbségre nem annyira valós..

Mit tegyek?



nov. 28. 13:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vittem el a barátomat. Tudtam, milyenek a szülők, nem akartam irtó kellemetlen helyzetbe hozni, amikor anyám rákezdi a toxic f...gait, vagy apám a politizálást.


Én SEM járok haza, csak nagyon ritkán, mert nincs erre szükségem.


Találkoztak vele egy családi ebéden, de persze már ott is beléálltak, viszont gyorsan el tudtunk menni más társasághoz. Otthon ebből irtó gáz sziutáció alakult volna ki :(

nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#9


Szóban hogyan hozhatnám fel a barátomat a szüleimnek.

nov. 28. 13:55
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Anya, Apa! Képzeljétek, x hónapja van egy barátom, nagyon szeretjük egymást, és a 2 ünnep közt x napot nála fogok tölteni.
nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
bárcsak ilyen könnyű lenne..
nov. 28. 14:38
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom újabb 20 éves akinek toxikusak,nárcisztikusak a szülei.Olyan ritka ez manapság.
nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Kellene egy toxikus szülők kategória kedves gyk.
nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
"Van egy barátom, nála fogom tölteni a szilvesztert. Szívesen bemutatnám, de tudom, hogy anyu részéről csak az utálkozás menne, ezért amíg éltek, sosem fogtok vele találkozni."
nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
10%

10 különbség? Főleg, hogy még csak 18 vagy. Miért nem 20 vagy 30 évvel idősebb palit viszel haza magaddal?

Ez valami bevett szokás, hogy a csajok azt hiszik, hogy érettebbek a velük egykorúaknál mert biológiailag fejlettebbek?

Tudom, hogy csábítóbb és egyszerűbb az idősebb faszikkal kikezdeni de ez közel sem annyira jó mint ahogyan azt hiszik, hogy a fiatalabb srácok éretlenek. Én nekem maga a kortok közti különbség is egy kizáró ok lenne, de ez én vagyok.

Hogyha olyan nagy lánynak érzed magad, hogy egy ennyi idős pasassal összegyere akkor az lenne a bizonyíték rá alsóhangon, hogy legalább ezt megtudod beszélni a szüleiddel.

nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor mit akarsz, kérdező!


Nem tudod máshogy felhozni, csak kerekperec megmondani, hogy van barátod. Nincs más lehetősrg és mindegy is, hogy vezeted fel, mert a mondanivaló ugyanaz, és anyádnak ugyanaz lesz a véleménye, bárhogy vezeted fel.

nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire rinyálsz a bemutatkozástól akkor mondd azt hogy a Szilveszter a bártnőiddel/osztálytársaiddal töltöd. Karácsonykor meg a családdal maradsz. Ezután meg minden randikor mondod hogy barátnős program van. Aztán ha elég bátorságot gyűjtesz akkor bemutatod a szüleidnek. Természetesen ha anyád fikázza a gyereket akkor mondd neki a következőt: "Anya, én dugok a sráccal és nem Te. Nekem mások az igényeim mint neked."
nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!