Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Küldjem el a barátomat a...

Küldjem el a barátomat a francba a kedvükért vagy viseljem el tovább hogy bántják őt?

Figyelt kérdés

Na szval pár hónapja megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval és elkezdtünk levelezni. Hirtelen szerelmes lettem belé és a múlt héten el is mondtam neki hogy tetszik. Először azt hittem hogy majd kinevet de tök kedves volt, meg az emojik amiket küldött azok alapján nézve szerintem én is tetszem neki. Tegnapelőtt kifigyelte a 13 éves kistesóm hogy beszélek valakivel, és szólt a szüleimnek. Utána persze meg meg kellett mutanom nekik. Már akkor láttam hogy nem tetszik nekik valami. Majd elkezdtek nyomozni utána, először csodálkoztak hogy milyen különleges fiúval beszélek, majd utána elkezdték őt bántani csak mert a barátom, ugyanis kiskorom óta mondogatják nekem hogy a tesómnak hamarabb lesz majd barátnője mint nekem barátom. Szerintem reménykedtek ebben. De nem így történt és ezért túlérzékennyé váltak. Minden egyes mozdulatomba belekötnek, kiforgatják a szavaimat és elkezdenek veszekedni velem eközben folyamatosan a "hájas" barátomat szidják. Igen picit teltebb alak mint én de nem hájas inkább én vagyok vékony de ezt most hanyagoljuk. De azonkívül tök kedves meg minden.


Mit tegyek?


16/L



2022. júl. 23. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Jól értem, hogy még nem találkoztatok, és ez egyelőre csak netszerelem?
2022. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen
2022. júl. 23. 10:20
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Már a barátod, de még nem is találkoztál vele? :D

Szerintem tarts ki mellette, és találkozz vele személyesen is!

2022. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezed meg anyukadekat,hogy igazaból mi bajuk van vele,így ismeretlenül és hogy ez a "hájasozás" szerintük rendben van-e? Ezentúl hivatod-e a nagynenénédet/tesódat/ bármelyik rokonodat ezentúl hajásnak/kopasznak/büdösbek? Kérdezd meg ezentúl ilyen jelzőkkel fogjátok egymást becézni,mert akkor keresel a családtagokra valami megfelelőt?
2022. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szaszi98 ***** válasza:
94%

Azért mert anyukádnak nem tetszik nehogy már kidobd. Az ilyen vagy ehhez hasonló helyezetekre szoktam mondani, hogy ha az anyák miatt történik a szakítás akkor az illető sose szerette igazan a párját.

Ha utána találsz másikat abba is fog vmi kifogást találni és soha nem lesz boldog kapcsolatod. Szard le hogy mit gondol

2022. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

A szülők többsége, ha a kislányuk elkezd felnőtté válni, tiltakozik. Féltik és félnek attól, hogy kiröppen hamarosan a fészekből. Amikor a barátodat ócsárolják, ez (is) van a háttérben :)

Eljött az idő, hogy elkezdjed velük megvívni a felnőtté válás meccsét.

2022. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Azért minősíti a szüleid értelmi szintjét hogy ócsárolnak egy idegent...
2022. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Thispain ***** válasza:
89%
A szüleid kedvében semmiképp se járj. Had egye meg őket a sárga irígység.
2022. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt mondod egy nagyon kedves fiú. Mi van, ha tényleg igaz, és a szüleid nyomására elszúrod életed egyik legjobb lehetőségét? Ma már nagyon nehéz rendes párt találni. És igen, lehet, hogy ez csak tini/net szerelem, de sosem tudhatod, hogy neked most jön össze ez igazán különleges sráccal. Szüleiddel van valami probléma, persze ez már pszichológia, amiről ők nem fognak őszintén beszélni, az átlag embernek meg maga a téma gondolata is magas. Ha igazán szimpatikus, akkor nem fogod elhajtani. Mert akkor majd a következő srác lehet, hogy egy kőbunkó akárki, akinek csak a puncid kell, és majd keresve sem találsz olyan kedves srácot, mint a mostani. És igen, lehet, hogy sztereotípia, de pont miatt, mert kicsit teltebb, pont attól lehet, hogy van értéke. Sosem tudhatod, lehet neked ilyen fiatalon lehetne már tapasztalatod egy rendes sráccal, a legtöbb csaj meg egy életen át ilyet keres, sikertelenül.
2022. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

"és a múlt héten el is mondtam neki hogy tetszik."


Szerintem ezt kár volt!


Mert így lehet, hogy a srác annyira nyeregben érzi magát, hogy csak azért lesz veled, mert könnyű préda vagy.


Még nem a barátod egyébként, ez csak egy netes ismerkedés semmi több.


Hívd meg hozzátok a srácot, aztán kiderül, hogy mi lesz.

2022. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!