Rosszul láttam?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!

Picit hosszú lessz és előre is elnézést a hibákért.


Legjobb barátnőm 3 hónapja szülte meg a kisfiát,akinek én vagyok a kereszt anyukája.

Minden ott kezdődött hogy be mentem vele a szülésre,és az új szülőt babája teljessen úgy nézet ki mint az ex férje!

Gondolkodtam és eszembe jutott hogy igen találkoztak párszor, de nem gondoltam eddig arra hogy le feküdtek volna.

Viszont most pár hétig nem láttam a picit és szerdán mentem hozzá akkor azt hittem el ájulok. Teljessen mindha az exét láttam volna és a férjére nem hasonlít semmit.

Az ex férj kiskori képeit megtaláltam a Facebookon is a mamajanal,akkor egyre jobban tudatosult bennem hogy így is hasonlít!

Meg kérdeztem a rokonaimat és ők is ezt mondják csak a lánynak nem mondjuk,de valószínű ő is észre vehette!

Ha idegen lenne a picinek a volt férj akkor is lehetne ilyen baki?

A mostani férje nagyon barna bőrű és vékony, volt férj nem mondhatni túlságosan barnának sem ennyire kórosan vekonynak inkább jóval teltebb. A baba viszont több mint 4kiloval született és 47 centivel. Tudom ez nem jelent semmit de meg figyeltem.

Ki mit gondol?



dec. 1. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom, hogy túl sokat gondolsz bele. Egy baba nem csak a szülőkre hasonlíthat, hanem a messzebbi felmenőkre is. Van, hogy senkire sem hasonlít. A kinézet nem jelent sokat. Lehet, ahogy nő, egyre jobban fog hasonlítani, lehet, hogy sosem.
dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a privát dolguk
dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
71%
A mai világban már minden megtörténhet.. Lehet még az anyuka sem tudja, hogy ki az apa.. 🙂
dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg jobb lenne, ha nem akarnád keverni a sz-t, és nem megpróbálni beleszólni más magánügyeibe, illetve nem kezdeni pletykákat!
dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele, csak látom a piciben az ex férjét! De nem csak én látom egyikkel sincs bajom csak egyszerűen nem értem ezt. Várandóssága alatt gondolni se mertem volna erre míg nem láttam a picit,persze utána el töröltem a gondolatot. Most viszont nagyon is látom benne jobban mint akkor.
dec. 1. 22:06
 6/108 anonim ***** válasza:
92%

Egy ennyi idős gyerek nem hasonlít senkire még, csak egy zsák krumplira.

Egyébként nem csak a szülei hasonlíthat, hanem nagyszülőre, dédszülőre is. Nálunk pl mindenki sötét hajú, sötét szemű, unokatesóm szőke, kék szemű, az egyik dédi testvére nézett ki utoljára így.

Szóval igazából teljesen felesleges a spekulálgatás. Lehet amúgy tudják is, hogy kié a gyerek csak nem érdekli őket 🤷🏻‍♀️

dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
91%
Fú, micsoda egy szarventillátor lehetsz.
dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom. Nem láttam.

Mire szeretnél pontosan választ?

Lehet az ex az apja, lehet nem. A te életedet miben befolyásolja?

dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
94%

Miért foglalkoztat téged annyira ez a dolog, hogy kérdést írj ki róla gyakorin? Engem őszintén érdekel.

Amúgy meg, annyira kicsi még a baba, még nem lehet megmondani, kire hasonlít.

dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
87%

Egy baba senkire nem hasonlít. 2 évesen kezdenek "kisgyerek" formájú kis emberek lenni, olyan..3-5 évesen jönnek ki az egyértelmű vonások. :D

De egy gyerek sose hasonlít teljesen egyetlen szülőre sem. Leginkább nagyszülőkre szoktak hajazni.


Nekünk például szőke, kékszemű az első szülött, mint a ketten barna hajú, barna szeműek vagyunk, ahogy a felmenőink is.

Nem, biztos vagyok benne, hogy nem tettem szét máshol a lábam, genetika. A szemszín nem öröklődik, a barna pedig hordozza a szőkét is. Irigykedem, mindkettőnk anyukája kék és zöld szemű, de nekem nem lett egyik sem. A fiamnak legalább szép, de amúgy elvileg gyengébb szeme van. :D 🤷🏼‍♀️


Ne keverd a szart, amúgy sem könnyű egy csecsemővel friss szülőkként, nem kell a plusz duruzsolás, hogy biztos nem az ő gyereke..

dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!