Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Orlodom nagyon...

Mit csinaljak? Orlodom nagyon es nagyon rossz erzes. Reggel rosszul kelek mindig. Nagyon hianyoznak a barataim, akikkel egyutt nottem fel, nagyon reg lattam oket. Irnek nekik, de attol felek, h eloszor haritanak, utana meg nem irnak tobbet.

Figyelt kérdés

Egyszer egyiknel volt ra pelda.

Nagyon maganyos vagyok, emiatt orlodom, olyan jo amikor irnak es ezt nem akarom elvesZIteni ezt is, viszont beleorulok abba, h mindenki szolni mindenkihez, mindenkivel van valaki estenkent csak velem nincs, zsong a fejem az ures elettol.


Nagyon vagyom a szeretetre.



#Orjito
2022. jan. 13. 07:58
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

A baratsag temara is reagaljatok, meg erre is.


Nagyon faj a magany. Egy tarsra is vagyom, a kihez odabujhatnek estenkent, akivel naponta elhetnek at elmenyeket, akivel naponta beszelgethetnek, aki tamogat.

Nincs lehetosegem ismerkedni.

2022. jan. 13. 08:07
 2/41 A kérdező kommentje:
Regen a szuleimmel volt ez, most meg a baratokkal nem tudom ezt csinalni
2022. jan. 13. 08:09
 3/41 anonim ***** válasza:
80%

"Irnek nekik, de attol felek, h eloszor haritanak, utana meg nem irnak tobbet." - írj nekik, nem veszíthetsz semmit, hiszen most sem beszéltek, max ezután sem fogtok. Viszont ha mégis, akkor nyersz vele.


A társ témában nem nagyon tudok segíteni, én is szingli vagyok, de nekem jó így. Régen én is vágytam egy társra, szeretetre, arra, amiket írtál, aztán volt néhány párkapcsolatom és megtapasztaltam, hogy egy kapcsolat többet vesz el tőlem, mint amennyit ad. Lehet majd egyszer még lesz valakim, de elég magasan van nálam a léc.


Ismerkedni neten is lehet és könnyű. :)


35/N

2022. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

az a gond már nem először rakod fel a kérdést és még mindig nem csináltál semmit


ha csak őrlődsz, akkor ez így is fog maradni, írsz nekik azt meglátod mi lesz belőle, nem kell túlagyalni a dolgot

2022. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező: írhatsz nekik szerintem.

A legjobb az lenne, ha önmagadban boldog lennél, így nem lenne az, hogy másokat magány enyhítésére használnál.

2022. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Idonkent levelezunk (ritkan) , csak nem merem felhozni a temat, mert kapok toluk kedvesseget uzenetben, es erzem h valamilyen szinten velem vannak, egyutt nottunk fel, de attol felek hogyha felhozom a talalkozas temat, akkor elvesZItem azt is h kedvesek velem levelben. Az is jo erzes amikor levelben kedvesek velem.


Viszont tarsasagi ember vagyok, regen egyutt voltunk sokat.

2022. jan. 13. 08:37
 7/41 A kérdező kommentje:

Valoban tenni kene erte, mert ha nem tested, megmarad ez az orlodo allapot.


Akkor is boldog lennek, lelekben , ha volna tarsasagom. Persze magamban is tender kene tenni h boldog legyek.


Velemeny?

2022. jan. 13. 08:40
 8/41 A kérdező kommentje:

*rendet

*tested


Amugy olyan ember vagyok, h a kozossegi medias kapcsolattartas mellett fontosak a szemelyes elmenyek is

2022. jan. 13. 08:42
 9/41 A kérdező kommentje:
Velemeny?
2022. jan. 13. 08:43
 10/41 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok? Vagyom is a tarsasagra, igenyelem nagyon, hianyoznak a kozoe elmenyek, meg azt sem akarom h ne tudjak levelezni senkivel.
2022. jan. 13. 08:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!