Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzek így anyám iránt?

Miért érzek így anyám iránt?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nem élek otthon. Minden nap megvan a kötelező 3 perc telefonbeszélgetés. Ha hazalátogatok, mindig rossz érzéssel térek vissza, nem tölt fel. Őszintén én nem nagyon érzek semmit iránta, nem érdekel, ha fáj valamije, persze segítek, de nem érzek iránta semmit.Nem érdekelnek a dolgai.Sosem éreztem azt, hogy bármit elmondhatok neki, nem volt túl erős a kapcsolatunk. Elvárta, hogy jól teljesítsek és állandóan ellenőrizni akar még mindig. Miért érzek így?

dec. 3. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ezek az érzések kölcsönösek szoktak lenni.
dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem jó anya, nem kaptad meg a szeretetet tőle. Ne legyen bűntudatod, a te elhidegülésed egyenes következménye az ő rideg kontrollmániájának. Megteszed a kötelességedet, azt is túlzásba vive (nem kell naponta beszélni), szeretni nem kell.
dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap megvan a kötelező 3 perc telefonbeszélgetés - ezt nem értem... komolyan nem értem.


Miért "kötelező" NAPONTA 3-5 percen át beszélni a semmiről?


Hlyét is kapnék, ha anyám minden nap felhívna, mi van velem, amikor már 10 éve nem élek otthon.

Bár, nem hívna, mert az első néhány alkalom után következetesen nem venném fel.


De ha kontrollmániás volna, akkor még ennyit sem beszélnék vele. Semmit. Nulla kontakt.

dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy látod, hogy csak akkor kellesz neki, ha produkálod magadat, amúgy nem. Csak odáig nem jutottál el, hogy letiltsd mindenhonnan,amit megtehetsz, ha úgy esik jól,bárki bármit mondjon.
dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez gaz fiam, de a fe dolgod !!!!
dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán jó a kapcsolat.
dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!