Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan minősíthete...

Anyám folyamatosan minősíthetetlen stílusban beszél velem és az apukámmal is. Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
0, semmi idiótaságokon kiakad és olyan személyeskedő stílusban beszél éppen azzal, aki kéznél van, hogy már-már gyomorforgató. Olyanokra gondoljatok, hogy ki nem törölte le az asztalt mondjuk, ezen hergeli magát vagy fél óráig és utána eljut oda, hogy használhatja a parfümöt az, aki ilyen igénytelen. De mondom ezt egy borzasztó undorító stílusban. Két lábbal tiporja az önbecsülésemet nekem is. Ti ezt hogy kezelnétek, ha otthon kellene laknotok? A nagyapám volt egy ugyanilyen nehéz, kötekedős, bicskanyitogató stílussal megáldott ember.

dec. 5. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Azért agyonverni az asszonyt nem kell, de igen is az úr a háznál parancsoljon a feleségére.

Ja nem, mert majd kapom mindjárt a női egyenjogúság és női jogi dumákat.

De am ja, beszélnie kellene Vele kajak, hogy ezzel le is járatja a családot és ha szeretik egymást, tisztelettel kellene beszélnie főleg a házatokban, főleg mint anya.

dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#3 Kezdjem el megmagyarázni, hogy milyen undorító dolgot írtál az első válaszodban vagy azóta rájöttél már magadtól is? Nálatok lehet ez a megoldás, sajnálom.

Beszéltem már apukámmal ezzel kapcsolatban, igazat ad nekem, de semmi változás nem történik. Elég türelmes típus, nem valami karakán, hogy visszaszólogasson.

dec. 6. 00:20
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is hasonló volt a faterom, addig,amíg egyszer nem ömlesztettem vért a pucámba és nem álltam ki magamért. Érdekes, utána már tudta a pártomat fogni, meg mellettem kiállni.

Kolira nincs lehetőség, kérdező, hogy legalább annyival kevesebbet legyél otthon+ diákmeló, ha nem múltál el 18?

dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Azon gondolkoztatok már hogy letörlitek az asztalt magatok után és nem kezelitek az anyukádat hazi csicskaként aki mindent szó nélkül eltűr? Megalázónak érzed a stílusát ? Talán ha nem kellene mások után pakolnia, mosogatnia, takarítani főleg miután órákat robotolt a konyhában meg valószínűleg tartom hogy a munkahelyén is ledolgozta a 8 órát, lehet nem lenne kész idegileg.
dec. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Ja és ha nem kéne úgy ugyanazt a problémát 15x elmondania*
dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#7 Nem hiába szokták mondani, hogy előbb kérdezünk utána állunk bele másba. Felesleges volt ennyi sort lepötyögni, mert irreleváns a feltételezés.
dec. 6. 00:46
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Akkor miért nem sikerült letörölni az asztalt ? Talán nincs igazam? Ez volt az első eset ? Kétlem
dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úristen, mi ez a számonkérő stílus? Majd még neked fogom megmagyarázni? Segítséget várok a kérdésemre, erre kapok még egy idegroncsot a személyedben.
dec. 6. 00:55
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem én vagyok az idegroncs, feltettem egy kérdést hasonló stílusban ahogyan te hozzáállsz a dologhoz, az előbb azt mondtad előbb kérdezzek, most kérdeztem és mégsem tudsz válaszolni mert igazam van.


Majd ha felnőtt leszel és a hormonjaid is helyreálltak majd rájössz arra hogy anyukádnak volt igaza és hogy milyen tiszteletlen voltál.

Én is voltam tini, én is azt hittem hogy anyu milyen gonosz…aztán rájöttem hogy meg is csak igaza volt és jogosan akadt ki rám.


Biztos hogy bosszantani fog ez is, de hátha észreveszed magadat:)

dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Oke, én nem számonkérlek, hanem közlöm. Töröld le magad után az asztalt, sőt el is mosogathatsz. Pakolj el magad után, és ne kelljen mindent többször elmondani. Anyukád sem cseléd a háznál. Apád is besegíthet...aztán láss csodát, anyukád is másképp fog viselkedni. Ez ilyen egyszerű.
dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!