Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyobb gyerekeiteket ugyanúgy...

Nagyobb gyerekeiteket ugyanúgy szeretitek mint amikor kisebbek voltak?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam.

4 gyerekem van,és már nagyok.

17,15,13,11 évesek .

Annyira elszomorít az az érzés autocorrection.cancel már nem úgy szeretném őket mint kicsi korukba.

Meglátok egy kismamát és irigykedem,hogy babázni fog.

Annyira szerettem azt a korszakot amikor még babák voltak.

Most meg már mintha nem is úgy szeretném őket ,és ez nagyon elszomorít .


dec. 6. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
42%

Mindjárt jönnek: hogy "jajj ugyan", "mindenkivel előfordul", "normális ez", "nincs vele gond."


De igen, van veled gond, ez nem normális, nem mondom, hogy bolond vagy stb. De egy szakorvos megnézhetne. (Klinikai szakpszichológus, pszichiáter)

dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Kései Sirató ***** válasza:
92%
Én még jobban szeretem őket így, hogy már nagyok. Mindig azt vártam, hogy tizenévesek legyenek és most még boldogabb vagyok, mint amikor babák voltak, mert akkor nem tudtam velük olyan jókat beszélgetni, persze annak az időszaknak más volt a szépsége, de van 3 tengerimalacom, őket bármikor tudom simogatni, puszilgatni, szóval, ha csak az az érzés hiányzik, vegyél egy kedves kisállatot!
dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez valóban pszichés, azt akarod, hogy valki függjön tőled.
dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint sajnos te valóban nem őket szeretted es szereted, hanem maga a babázás, terhesség fogalmát szeretted.

Ez olyan mint mikor valaki szerelmes a szerelembe. Sajnos valóban úgy néz ki, hogy nem szereted őket. Legalabb őszinte vagy . De fair az lehetsz velük legalabb es nem sínylik meg annyira

dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
36%
11, 13 évest sajnálom, ők még gyerekek nagyon, nem érdemlik ezt meg. A 15, 17 éves már talán érzi ezt, és ha a 17 évesnek lesz egy kis esze, és ez nem változik, akkor nem marad. Ha mondjuk jól palástolja a kérdező, akkor lehet fel sem tűnik. De egy nagykamasz mindent megérez..
dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5 ös, semmit nem lehet titkolni, gyerekek érzik az igazságot , csecsemő is, nagy is. A szeretet egy olyan energia, hogy megérzi állat is ember is, meglétét es a hiányát, nem lehet titkolni
dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Menj el csecsemos novernek , vagy bolcsodebe dolgozni.

Szerintem nagyon gaz amit erzel. Az en gyerekem 8 eves, de csak egyre jobban szeretem. En nevelem, latom ahogy cseperedik, okosodik, egyre onallobb es egyre buszkebb vagyok rá. Egyutt örülünk a sikereinek es egyutt sirunk a kudarcai miatt.

Fogadok azer van 4 gyerek mert kikor mar kicsit nagyobb volt ujra babázni akartal. De ugye a vegtelensegig nem lehet szulni. Hanyinger komolyan.

dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 babyboom567 ***** válasza:
77%

A világ legjobb érzése,hogy már nagyobb a gyerekem(bár még mindig kicsi,7 éves),és egy csomó mindenben önálló.

Szerintem is terápiára van szükséged,mert az ilyen szülők szokták "mamahotelbe" mártírkodni a gyerekeiket.

Elég perverz dolog addig szeretni valakit ,míg az kiszolgáltatott nekünk.

dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Kései Sirató ***** válasza:
78%

Menj el pszichológushoz!

Az már jó kiindulópont, hogy ez az állapot téged elszomorít. Nyilván érzed, hogy ez nincs rendben, a változtatáshoz szakember kell.

dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem megy szakemberhez, még szül hármat . Csak klimakteria fogja megállítani
dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!