Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó a felnőtt gyereket...

Miért jó a felnőtt gyereket lehúzni lelkileg a szülőnek?

Figyelt kérdés

Néha felmerült, hogy nincs jogosítványom. Most 32 évesen elkezdeném.


Eddig évekig az volt, hogy lehetett volna. Most meg kb. öreg vagyok hozzá, előbb kellett volna, forgalom milyen, nagyon meg kell tanulni stb.


Nincs férjem, gyerekem sem.

Ahhoz is majd öreg leszek, ha mondjuk 2-3 éven belül lesz?


Miért nem támogatnak?!


Más, külsős emberektől kapok támogatást, örülnek, nem tartanak öregnek.


Mi van, ha most érzem magam érettnek hozzá?


És ha meghalnak majd, itt leszek szerencsétlenül? Vagy az őt már nem érdekli, mert úgysem lesz itt?


dec. 6. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell ehhez támogatás, ha szeretnél csináld meg, magadnak csinálod.
dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Meg is fogom, én most érzem azt, hogy ez szinte egy alap dolog, és képes is vagyok rá, és most jött el az idő.


Csak rosszul esik, hogy egy idegentől, kollégától kapok támogatást, egy elvileg fontosabb személytől nem annyira.

dec. 6. 23:19
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
nem kell kikérni senki véleményét, menjél azt csináljad!
dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Kamu
dec. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Minek mondod el a terveidet a szüleidnek? Ezt a tájékoztatási kényszert sürgősen hagyd el!
dec. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mit kell ezen a szuleidnek támogatni. 32 éves vagy. 32, bakker
dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért csinálják ezt egyes szülök, hogy támogatás és bíztatás helyett inkább lehúzzák a felnőtt gyereküket. Van benne tapasztalatom nekem is, anyu részéről, a felnőtt éveimben. Hosszú éveken át, és mire rájöttem, sokszor elárult. Kb 33 éves koromra esett le, hogy nem egyszeri alkalomról van szó itt, hanem valamiért egyszerűen le akar húzni sorozatosan, elárul, belekevert a családi életünkbe is. Elismerést a felnőtt években nem kaptam, hiába léptem előre mint a magánéletben mint a karrierben, mindig csak a lehúzás ment és az elért dolgok leértékelése, semmibe vétele. Pl ha jó hírrel mentem hozzá ami velem történt, akkor megkérdezte, hogy "ennek örülsz annyira?"

Manapság távolságot tartok tőle, a saját lelki békém és a családom érdekében. Nem avatom be különösebben semmibe. Persze most az van, hogy én vagyok a hálátlan gyerek, es ö nem tudja, miért viselkedek így. El is meséli mindenkinek.


Azt ajánlom költözz el ha netán velük laksz, ne avasd be semmibe, ahogy az 5-ös válaszoló mondta, hagyd el a tájékoztatási kényszert.

dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
32 ėvesen akarsz jogsit szerezni szerez ne törödj mással nem vagy hozzå öreg .
dec. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem jó,csak nem tudja,hogy mit csinál. Egy életet lehet leélni úgy,hogy bántod a másikat a szeretet nevében. Hagyd a véleményét.
dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem alap dolgog egyébként. Azért mert kb minden ki ezt akar attól még el lehet lenni nélküle.
dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!