Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki milyen kapcsolatban van az...

Ki milyen kapcsolatban van az elköltözött huszas éveiben járó gyerekével?

Figyelt kérdés
dec. 8. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Három ilyen korú gyerekem van. Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretnek hazajárni. Telefonon is gyakran beszélünk.
dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyanban, mint amikor még itt lakott. Jó a kapcsolatunk. Rendszeresen beszélünk, találkozunk, szoktunk közös programot is időnként szervezni. Egy városban élünk, így nincs semmi nehezítő körülmény.
dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi is minden nap beszélunk.Mindig számíthat ránk mindenben.Mégis időnként megkapom,hogy én nem támogatom,meg ilyesmi.Nem tudom hova tenni.Szarul esik.Nem tudom mit tehetnêk még?!
dec. 8. 11:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miben nem támogatod? Van valami problémája?
dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy huszonéves lányom van, nagyon jó a kapcsolatunk, de előtte is jó volt. Mi agglomerációban lakunk, ő Pesten él a vőlegényével. E-mailen tartjuk a kapcsolatot, heti egyszer telefonon beszélünk, és átlag 3 hetente jönnek, akkor nagyon jókat beszélgetünk egy kávé/süti, vagy akár ebéd mellett.
dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Lelkileg gondolja a támogatást, vagy másképpen? Beszéltetek erről, hogy mi ezzel a gondja?

dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta kiköltöztek, kifejezetten jó, az utolsó pár évben, amikor még itt voltak, sok feszültség volt közöttünk.
dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek oldalról tudok csak válaszolni, mint 20-as éveiben járó fiatal. Nekem kifejezetten jót tett a különköltözés. Régebben sokat veszekedtünk, de mióta egyedül vagyok, jobb a kapcsolatunk. Anyámékat minden héten látogatom, apukámmal meg heti 2x beszélek telefonon (de akkor majdnem egy órát mert eléggé szeret beszélni). Sosem vártam el semmi anyagi támogatást tőlük, és most se fogadok el pénzt. Ha néha akarnak nekem főzni valamit, vagy kapok egy rúd téliszalámit azt elfogadom, mert makacs mind a kettő és úgyse fogadnának el nemleges választ
dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anyagilag is szoktuk támogatni,amennyire tudjuk..ha jön ,mindig felpakolva megy.

Ő arra gondol,hogy volt egy ötlete(azó megvalósíasította),de nekem nem tetszett,nem értettem egyet vele és oróbáltam lebeszélni .Azóta ezt mondja,hogy nem támogatom.Pedig dee.

dec. 8. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb hagyd hadd csinálja az ötleteit meg.
dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!