Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hazudjak szuleimne...

Mit tegyek? Hazudjak szuleimnek es eljek tovabb egyejszakas kapcsolatokkal, kenyszeritsem bele magam egy kapcsolatba, vagy tagadtassam ki magam a csaladbol?

Figyelt kérdés

Szuleimmel evek ota rossz a kapcsolatom, azert mert jobban szeretem az egyejszakasokat mint a komoly kapcsolatokat. Most ott tartunk h ha nem fejezem be ezt az "erkolcstelenseget" akkor atkerulok egy masik suliba

Pedig nekem teljesen tokeletes, sott nem is akarok csalad anya lenni, el nem tudnam magam ugy kepzelni, csak h apam ezt varja el tolem

Ha sikerul azt hazudnom neki h van komoly kapcsolatom akkr leszall rolam valyon



dec. 9. 22:56
 1/9 anonim válasza:
88%

Akkor viheted haza bemutatni neki.

Az éjszakát tedd át nappalra, ha már mindenáron üzekedni akarsz!

dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A szexualítás mindenkinek a magán ügye. Ha nem akarsz családot, gyereket akkor nem lesz, hátha később megváltozik a gonolkodásod de ha nem azzal sincs baj.

Nyugodtan élvezd az életedet, szexelj. Azárt mert a szüleid prűd gyökerek az az ő bajuk. A mai napig minden nőt meghúzok ha úgy adja az élet. Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy, mindegy is, anyám sosem mondta nekem, hogy álljak le mert irgum burgum. Rám bízza, mert egy bizonyos életkor felett egy ilyen dolog nem tartozik másra. ha én be akarok számolni arról, hogy van párom akkor elmondom és később bemuatatom, de nem azért mert ezt mondták hanem azért mert én ezt akarom. Állj a sarkadra Kérdező és mond meg a szüleidnek, hogy ez nem a középkor amikor apu rendelkezik a lánya felett, hogy kivel mikor jön össze és mikor alapít családot.

dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is inkább dugj máskor, például nappal, otthon meg mondd azt, hogy befejezted. Amúgy, ha elmúltál 18, akkor a szüleid nem rakhatnak át másik suliba.
dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, az en szuleim nem tudtak arrol, hogy volt egyejszakas kalandom, mindig csak a komolyabbakat mutattam be nekik.
dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező nyilván 18 alatti, ha felmerül az "átraknak másik suliba", és ha tudnak az egyéjszakásairól, akkor vagy haza hordja a dugópajtikat vagy ő éjszakázik mindig máshol, amit nem tud megmagyarázni.

Nőjj fel, kislány!

Ha felnőtt leszel, rájössz, hogy nem kell a szüleid orra alá dörgölnöd a "megélt" szexualitásod, nem attól leszel nagylány.

dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Az nem opció, hogy nem otthon k/rválkodsz, hanem a disco wc-ben rendeznek le, mint az igazán ócska r/bancokat? Akkor te is csinálhatod tovább és ők se szembesülnek minden este más f/szival
dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi idősen bäszni se kéne. Inkább tanulj meg helyesen írni.
dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem is az érdekelne, hogy a szüleid honnan/hogyan/miért tudják, hogy egyéjszakás szexkapcsolataid vannak.
dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok es kollegista, a paromat megcsaltam es o mondott el minden a szuleimnek, nagyon megbantam, de ebbol nekik egybol lejott h inkabb az egyejszakasokat szeretem, illetve kiderult nehany intim kepes dolog is, a koleszosok olyanok mint az oregasszonyok, pletykasak
dec. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!