Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyesek miért tekintenek...

Egyesek miért tekintenek velük egy idős embereket anyjuknak/apjuknak?

Figyelt kérdés

Két olyan kollégám is van, akiknél ez fennáll.

Az egyiknél a lány 28 éves volt, amikor a 48 éves anyja összejött egy 31 évessel. A csaj a mai napig az apjaként emlegeti ezt a férfit holott evidens, hogy sosem nevelte.

A másiknál meg örökbe fogadta az egyik felnőtt férfi a másikat. Itt pontos részleteket nem tudok, de annyit meséltek, hogy a munkahelyen ismerkedtek össze és az "apuka" sokat segített az "adoptált fiának". Hogy ez mikor és milyen körülmények között történt azt nem tudom de az ún. apuka most 60 éves és a fia is valahol 50 és 55 között van.


Számomra ez az egész nonszensz.

Mindig megkapom azt is, hogy ne vájkáljak ilyesmiben de ezek az emberek nekem mind a munkatársaim és miután látom, hogy ki milyen öreg, aztán meg bedobják nekem ezt az apa-fia hülyeséget, most hogy menjek el mellette?


Szerintetek miért csinálják ezt?

Találkoztatok már hasonlóval?



dec. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"A másiknál meg örökbe fogadta az egyik felnőtt férfi a másikat."


Aha. Igaz, csak és kizárólag kiskorú gyereket lehet örökbe fogadni és q minimum korkülönbség 16 év kell hogy legyen, de ne zavarjon

dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Héj, nem én találtam ki, nekem ezt így mesélték. Szerintem is hülyeség.
dec. 15. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Héj...
dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
A legjobb barátnőmet egy poén miatt lassan 14 éve anyunak hívom, nyilván egy percig sem gondoltam, hogy az anyám lenne
dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 De lehet, hogy titokban erre vágysz, és azért van viccnek álcázva.
dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, neked nem tök mindegy? Tele van a világ fura dolgokkal, ha mindegyik olyannál megakadsz, aminek rád semmi hatása, nagyon nyomorult életed lesz.
dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami másról lehet szó.


Leszedted a szövegkörnyezetről szerintem, amivel együtt tök mást jelenthetnek ezek.


Én is hallottam férfiakat meggyőződéssel mondani, hogy nekik mondták nők, hogy ők nem kakilnak.

És ők ezt úgy értelmezték, szó szerint, hogy mert ők nők, ők nem kakilnak.

No comment.

dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellene minden marhaságot elhinned.


Ami meg a lányt illeti: lehet, hogy soha senki nem volt az életében, akit apjának nevezhet.

dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vérszerinti rokonokkal lehet erős érzelmi kötődés.
dec. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!