Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek akarták még a szülei,...

Kinek akarták még a szülei, hogy körülmetéljék?

Figyelt kérdés
dec. 19. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mármint körülmetéljék? Még így sem világos mire akarsz kilyukadni. Ujjakkal próbáld beírni a kérdést, ne pénisszel.
dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Kinek akarták még a szülei, hogy körülmetéljék? -a kérdés?
dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a szüleim, hanem a gyerekorvos mondta egyszer, hogy fitymaszűkület miatt jobb lenne a körülmetélés (igen, ez ugyanolyan körülmetélés). Persze nem volt olyan vészes a dolog, meg idővel a bőr ki is tágult, nem volt rá szükség :)
dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
97%

Zsidók vagyunk, meg eleve nem volt beleszólásom, csecsemőként.


Azokat viszont nem értem, akik egészségügyi okból, felnőtt fejjel csináltatják meg. A szülők, a védőnő és a gyerekorvos is ellenőrzi, 3-ból egy sem veszi észre még kicsi korban nálatok?

dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Apám arab, anyám magyar én meg muszlim vagyok. Nálunk minden muszlim körül van metélve.
dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Nekem meg is tették. Akkor kicsit sajnáltam a dolgot, de most már szeretem hogy megtörtént.
dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ahol nem vallásosak ott nem szokás ilyesmi, mert leginkább abból az okból szokták.
dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4:

Google: fitymaszűkület


A fitymaszűkület, a fityma bőrének különböző fokú szűkületét jelenti, amely miatt a fityma bőre a makkról nem húzható vissza. Emiatt zavarja a tisztálkodást, valamint a szexuális életet. Az esetek egy részében veleszületett rendellenesség, de lehet szerzett is, mely az élet bármely szakaszában kialakulhat.

dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi okból a sivatagi környezet és vizhiány miatt régen meg forró êghajlaton előnyös volt-van.
dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!