Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen okból szakadt meg a...

Milyen okból szakadt meg a kapcsolatod szüleiddel, vagy nagyszüleiddel vagy gyermekeiddel?

Figyelt kérdés
Aki teljesen megszakította a kapcsolatot szülőjével, vagy nagyszülőjével, gyerekével, milyen okból tette? Az ünnepek hogy telnek ilyenkor? Vannak olyan családtagok, akik veled is, és a család másik felével is jóban maradt?

dec. 23. 14:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha sikerült esetleg rendezni a viszonyt, hogy sikerült és mennyi idő után?
dec. 23. 14:41
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Apámmal nem beszélek. Semmi különösebb ok. Elváltak a szüleim, pár évig még ment ez az erőltetett láthatási idő, de aztán feladta a fater és nem keresett túl aktívan. Én sem őt, így az évek alatt megszűnt minden kapcsolat vele. Nem hiányzik ünnepekkor sem.
dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nemi erőszak.
dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Apámmal és az ő családtagjaival nem beszélek. Apám mindig is egy fasz volt velem, a családja szép lassan épült le. Apám nem hiányzik de unokatesóim például igen. Ők azért nem beszélnek velem mert én nem beszélek apámmal.

Őszintén szólva én már megtanultam ezt kizárni, szóval nem nyomja rá az egész karácsonyra a bélyeget, arra fókuszálok, akikkel még ünnepelhetek

dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem dettó, mint a 2-esnél.

18 éves voltam, mikor utoljára meglátogatott apám, ideállított hozzánk ittasan, aztán azóta eltűnt. Most leszek januárban 26.

dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Bántalmazott minket mikor be colt rúgva -és általában be volt-, legfőképp Édesanyámat. Ennyi az ok. 6-7 éves körül voltam mikor végleg sikerült kirakni. Utoljára 2012-ben találkoztam vele, 19 évesen. Azelőtt sem érdekeltem nagyon, csak néha eszébe jutott részegen hogy van egy lánya, akkor felhívott. Gondolom mondom sem kell, nem hiányzik az életemből egyáltalán. :)

Született egy másik lánya is mikor én olyan 12 lehettem, az ő életében sem vesz aktívan részt, amennyire én tudom.

Most kezdett nemrég NÉHA próbálkozni nálam, gondolom végigfutott az agyán hogy öregszik, és hogy van eü gondja, szerintem időskori ápolót lát bennem. Í.j. :)

dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
3-as azért durva nagyon :S
dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki szerint én voltam a szr, amiért nem "alkalmazkodtam" 16 évesen a mostohaanyám minden heppjének.

Szerintük képtelen voltam beilleszkedni az "új családomba", meg különben is, a motohám olyan kedves nő, én meg utálatos.


Az "olyan kedves nő" napi szinten beszólt a súlyomra, a kinézetemre, az értelmi képességeimre. Szerinte dagadt vagyok (168/56), nem értek semmihez, sohasem lesz barátom. Miért nem fogyok, mert nagy a hasam, stb.


Persze, amikor ezt elmondtam a kívülállóknak, ők lazán rávágták hogy hazudok, és nem körülöttem forog a világ.


Elköltöztem tízéve, azóta max egyévben egyszer látnak.

dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarom rendezni ilyen emberekkel a viszonyt. Higgyenek, amit akarnak, nekem tök nyolc.


Nem bizonygatok semmit, ha szerintük én vagyok a isztis, akkor oké. Egs.

Mondjuk sokat elmond, hogy az öcsém étkezési zavaros. Olyan szuperjól fukcionál a szűk család, hogy nem eszik.


#8

dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bátyàm van (én 23 ő 30) nem beszélek vele, most költözött el. Szinplán azért, mert gyerekkorom óta undorító szavakkal bánt, sérteget (már ha csak rámnéz), minden egyes pillanatával tudatja velem hogy értéktelen vagyok és gyűlöl. Szerintem van mentális érintettsége is, nótórikus hazudozó, nárci

Mit tettem?

Megszülettem. Évek óta nem vagyok hajlandó szóba állni vele és nem is fogok. Szüleim hibája is, velük is ilyen

Soha nem akarom az életemben látni

dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!