Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fővárosban dolgozom, vidéken...

Fővárosban dolgozom, vidéken laknak a szüleim. Természetesen összevesztek szenteste is. Túlzás lenne, ha holnap reggel osszepakolnék és hazamennék?

Figyelt kérdés
dec. 24. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Te tudod. Nem.?!
dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha elmennél, különösen ha nem akarsz beleszólni a vitájukba.
dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy gondolod.

Ha pakolnál és mennél 18 év fölött nyugodtan megteheted.


Én ünnepi vacsorától álltam fel és jöttem haza az első földhözkúrt tányérnál.

dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Már régen történt, apai nagyapám összeveszett anyámmal, mire apám megfenyegette, hogy megüti. AZ meg vissza, össze is kapaszkodtak. Na ekkor lett elegem, felugrottam az asztaltól és a szobában összepakoltam, aztán eltüntem. Persze busz nem volt, egyik haverom vitt a közeli nagyvárosba, ott pedig a húgáékhoz. Ennek köszönhettem később a feleségem. Aztán másnap reggel mentem a vonathoz. Aztán hónapokig magyarázkodás következett, de nem vettem benne részt.
dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt én ma már eljátszottam délután, 2 órát bírtam velük.
dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Összesen két órát? Hát ez is csúcs, mert az unokatesóm 1 órát bírt ki, annyira veszekedtek. Na és miről?! Orbánról és Gyurcsányról!
dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Míg nem ütik vágják egymást addig hagyd rájuk.
dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

#3: Nálunk nem összeveszés volt az indok, hanem volt jobb dolgom is éppen...

Karácsonyi ebéd közben (kb. az összes családtag jelen volt) egyszer csak eldobtam az evőeszközöket, felöltöztem, elköszöntem és elmentem.

Siettem ahhoz a nőhöz - mert szüksége volt rám -, aki immár nyolc éve a párom.

dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

8, kedves vagy...

És se szó, se beszéd? Mert máshogy néz ki, hogy ne haragudjatok, most írt Gizi, hogy menjek, mert..., mint eldobni a kanalat, és elköszönni, otthagyni mindenkit, c sodálkozva, hogy ennek mi a baja már megint.

Ha meg ennyire szarba veszed őket, tisztességesebb nem oda menni, mint egyszercsak felállni, mert a Gizi füttyent.

dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
#9: "Gizitől" több szeretetet és törődést kaptam 8 év alatt, mint a tulajdon családomtól 33 év alatt.
dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!