Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátoméknál töltöttem a...

A barátoméknál töltöttem a Szentestét. Ezért miért kell őrjöngeni?

Figyelt kérdés

Most lettem 18 éves nemrég.

Úgy volt, hogy itthon leszünk, anyáék, a féltesóm és én. Aztán anya összeveszett a férjével (ahogy naponta 50x, egy vicc a házasságuk) és se szó, se beszéd, a tesómmal lementek mamához, akikkel én nem vagyok jóban. A nevelőapám pedig lelépett itthonról, tök egyedül voltam. Kinyitottam egy üveg bort, erről küldtem a barátomnak egy képet. Aki utána mondta, hogy eljön értem, menjek le hozzájuk, nehogy pont azon a napon egyedül legyek otthon. Elmentem, ott vacsiztam, életem egyik legjobb Szentestéje volt, aztán ott aludtam. Ma mentek a nagyszülei, ezért maradtam ebédre is, nemrég jöttem haza.

Erre anya elkezdett velem veszekedni, hogy ezt mégis hogy gondoltam, meg hogy mit gondolnak róla ott...

Nem értem, itthon kellett volna kuksoljak egyedül?!


A szülinapomat sem velük ünnepeltem, mert ők elhúztak wellnessezni, de küldött egy "Boldog szülinapot!" sms-t....

Annyira kiborít, legszívesebben elköltöznék... De félek, hogy akkor csak rosszabb lenne a kapcsolatunk.


2015. dec. 25. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

valóban nem korrekt a viselkedèse. otthon hagyott tèged. ha már ennyire fontos neki az ünnep,meg hogy együtt legyen a család, akkor nem hagyott volna egyedül otthon.

ha a barátod családját nem zavartad,akkor semmi rosszat nem látok benne.

2015. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Semmi logika nincs abban, amit anyukád akar.

Az mivel jobb, hogy egyedul otthon vagy?!

Semmivel.


Tok jo, hogy elmentel a baratodhoz, be foglalkozz anyukaddal


De azert kérdezd meg, hogy neki miert lett volna jobb, ha egyedul vagy otthon?

2015. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem jogosan haragudnak rád. Már ha legalább egy cetlit hagytál valahol, hogy halihó, nem raboltak el...
2015. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted. A barátod meg jófej.
2015. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%
Szégyent hoztál a családodra hogy másnak kiteregetted a szennyest hogy nálatok milyen az ünnep. Biztos gondolják a barátod szülei hogy szép család lehettek.
2015. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De itthon kellett volna kuksoljak egyedül, nehogy megtudja más, hogy milyen a családom, vagy mi? :D
2015. dec. 25. 19:22
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne a családja jó hírével törődnie, ha azok meg szarnak a fejére, csak utólag jó szidni?

De utálom ezt a hozzáállást.

2015. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
Ha szülő lennék nem nagyon díjaznám hogy szenteste vadidegen jön hozzánk aludni. Hiába lenne a fiam csaja, akkor is idegennek számít, mégha próbálnék vele jópofizni is.
2015. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Anyád viselkedése gáz, mondjuk az egész családod is, bocs, egy estét sem képesek együtt lenni? Szerintem ha elköltöznél az kifejezetten javítana a kapcsolatotokon, neked sem árt az önállósodás és jobb a nyugodtabb környezet. Sokszor ilyenkor rendeződik a szülő-gyerek közötti viszony, ha elköltözik a gyerek.
2015. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Több, mint 4 éve együtt vagyunk a barátommal. Ez már nem az a szint, hogy "átjön a csajom és köszön a szülőknek is illedelmességből". Az anyukájával szoktunk kettesben is programokat csinálni, elmenni vásárolni, ebédelni, vagy csak meginni valahol egy kávét. Szóval nem azért hívtak, hogy utána illemből megtűrjenek.
2015. dec. 25. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!