Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogy magyarázzam ki...

Ezt hogy magyarázzam ki anyámnak? 16l

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt ami alapvetően sminkeket árul, rendeltem is már tőlük. Árulnak szexjátékokat is és mivel szeretnék régóta kipróbálni egy vibrátor, úgy gondoltam rendelek egyet. De anyám észre fogja venni hogy rendeltem, és félek meg kell majd mutatnom neki a csomagot.


Kockáztassak vagy ne?


dec. 26. 20:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Rendelj csomagpontra, csomagautomatába, és akkor nem megy házhoz futár. Utána már rajtad múlik, milyen hamar buksz le vele.
dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
18%
Ha okos ügyes kislány vagy simán megmagyarázod anyudnak hogy az a vibrátor igazából automata ajakrúzs.
dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Rendelj csomagautomatába vagy menj boltba és ott vegyél, mármint szex-shopba.
dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 qkker1 ***** válasza:
85%

"menj boltba és ott vegyél, mármint szex-shopba."


16 évesen nem biztos, hogy sikerül. de az automata jó ötlet.

dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Mert szerinted elkérik a személyit!? Ugyan.
dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
16 évesen nem ezen kéne járjon az eszed.
dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Miért min kellene neki???Teljesen természetes hogy szeretne egy vibrátort ennyi idősen.
dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
9%
#7 azért természetesnek nem mondanám, h vibrátort akar ennyi idősen. Ha pélót akar ennyi idősen, az természetes. Majd 40 éves kiégett háziasszonyként lesz természetes a vibrátor. XD
dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Miért te nem masztiztál ennyi idősen???Na nemár.Bár az XD-ből itélve vmi kis 15éves kis fütykös lehetsz.Nyilván te is rá-rá versz a bohócra igaz???Beszarsz,az is természetes.
dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
7%
De ha pélót rendel azt tényleg nem fogja tudni kimagyarázni :DDD
dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!