Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám érzelmileg bántalmaz,...

Anyám érzelmileg bántalmaz, szeretném megszakítani a kapcsolatot, tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Anyám gyerekkoromtól kezdve kegyetlen volt, rendszeresen letagadta a valóságot, ezáltal idiótának állított be, gyakran nevetség tárgyává tett, érzelmileg elég komolyan bántott, minden túlzás nélkül. Volt olyan exbarátom, aki egy-egy durván manipulatív húzása után kijelentette, hogy többet nem akarja látni. Apám elhagyta, mert úgy érezte megfullad mellette, és én is ezt érzem, illetve azt, hogy minél többet lépek vele kapcsolatba annál drasztikusan romlik a mentális egészségem.

Elgondolkodtam azon, hogy teljesen és végérvényesen megszakítom vele a kapcsolatot. Egyszer már eljutottam idáig és akkor nem beszéltem vele egy évig, az egy lelkileg nagyon könnyed év volt.


Tudnátok esetleg néhány gondolatot írni ezzel kapcsolatban? Hogyan temessem el magamban ezt a kapcsolatot? Hogyan legyek ezúttal elég “erős” ahhoz, hogy ne hagyjam magam vissza manipulálni?

Nagyon szomorú vagyok de úgy érzem több bántást és manipulálást egyszerűen nem bírok el.


dec. 28. 15:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16, dehogy jött ki belőle, csak ügyesen hülyét csinál a legelesettebbekből. Lenézem érte.
dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megszakítod vele a kapcsolatot ennyi az egész.
dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
47%
Jajj, Vikit ne hallgass, rettenet ártalmas
dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Gondolom, ez a válaszoló sem az ágfalvi Сséry Eszter.

Ő ezt is gyáva belátni!

márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!