Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermek házasságról mit...

A gyermek házasságról mit gondolsz?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy érdekes cikk róla.


dec. 31. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű.

És minden tiszteletem a hollandoké, hogy legalább a táborokban nem engedik együtt élni a gyereklányokat a "férjükkel". Ez már egy lépés jó irányba, még ha kis lépés is.

Az a gond, hogy nem igazán van elképzelésem sem arról, hogy milyen eszközökkel lehetne hatékonyan dolgozni ezen barbár szokások ellen. Pedig munkám során találkozom/találkoztam ilyen történetekkel is :(

Én pár éve egyébként ezt a könyvet olvastam a témában:

[link]


(A cikkben most csak említés szintjén megjelenő csonkítás témájával pedig ebben találkoztam:

[link]

dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Borzalmas.

Viszont nekik sajnos ez a normális. Ugyan úgy, hogy amikor a lányok nyáron haspólóban meg kis p*csa gatyában járnak akkor pl az arabok simán ku*vának nézik őket.:(

dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Undorito. Pont ma lattam tiktokon Url Izabell videojat errol, igaz 2013-as eset, de a naszejszakan megeroszakolta a "ferje", amibe belehalt, mert atszakadt a mehe.
dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tehát ott legális a pedofília?

Durva és szomorú.

dec. 31. 16:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorúnak tartom az egészet. Nekem is feldobta a tiktok a videót, amit 3as mondott. A videóban említett kislány csak 8 éves volt...
dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem pedofília, mert a lányoknak már nöi formája van! Ennek ellenére nem tartom jogosnak
dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6 nagyon sokszor a 15 évet se töltik be a lányok. Rengetegszer még jóval a kamaszkor előtt 10-12 évesen kiházasítják őket. Ez pedofilia. És rengetegszer 40+os férfiak vásárolják meg ezeket a kislányokat
dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Egy 12 éves lány már testileg fejlett, nem gyerekteste van - márpedig a pedofilia definiciója, hogy nemileg fejletlen, kisgyereknek kinézö, másodlagos nemi jellegeket nem mutató valakivel tart szexuális kapcsolatot.
dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8, én nem gondolom, hogy egy 12 éves gyerek testileg fejlett lenne. De úgyérzem erről felesleges vitáznunk, mert nem fogunk sehova se kilyukadni és nem is kifejezetten illik a témába
dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég beteg :(
jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!