Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem hagy békén azzal,...

Anyám nem hagy békén azzal, hogy már gyerekemnek kellene lennie. Ezért állandóan beszól nekem. Én nem akarok és nem képes ezt megérteni. Ilyen esetben nem lehetne a szülőt betenni valami otthonba vagy pszichológushoz vinni?

Figyelt kérdés

#gyerek #család #szülő #kényszer #gyernekvállalás
jan. 2. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Viszont minden jogod megvan ahhoz, hogy többet ne beszélj vele, ne hallgasd a baromságait és ne tartsd vele a kapcsolatot.
jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért nem rakathatod otthonba, viszont nem is kötelező látogatnod.
jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Javasolnám neki hogy legyen nevelőszülő vagy badoozzon ès csináltassa fel magát valakivel ha ennyire babázni akar
jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam neki, hogy akkor fogadjon örökbe. De erre az a válasza, hogy neki csak unoka kell.
jan. 2. 15:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet, nem is értem, hogy vetődött fel a kérdés benned. Mellőzd a vele való kapcsolattartást, ignoráld, le látogasd stb.
jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
*ne látogasd
jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Te meg sorozd meg babás álláshirdetésekkel!:)

Szülésznő, felvigyázó, dadus, óvónő, stb.!

jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg családot alapítani akaró társkereső férfiak profiljával..:))
jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

4

Èn akkor kicsit játszanèk vele. Mondanám hogy benne vagyok de hordja ki ő ès tartsa is el.

Adom a petesejtet,akár magot is keresek. Mivel neki kell a zunoka, hordja is ki.

jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Mondd neki, hogy bármelyik órában bekövetkezhet az Elragadtatás, tehát már nem leszel itt 9 hónapig.
jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!