Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Allandoan rosszul vagyok....

Allandoan rosszul vagyok. Pszichologus is segithet vagy gyogyszerre van szuksegem?

Figyelt kérdés
Ovodas koromra visszavezetheto az allando szorongas, valami miatt. Az okok es a merteke nyilvan valtozott, ahogy felnottem. Jelenleg ott tartok, hogy a maganeleti/parkapcsolati problemaimat es az erzelmeimet nem tudom kezelni. Nem tudom lezarni a bantalmazo kapcsolatomat. Allandoan rosszul vagyom, szedulok, faj a fejem, gyomoridegem van, nem tudok rendszeresen es egeszsegesen etkezni, mert sokszor egy falat se megy le a torkomon. Allandoan izzadok, foleg a tenyerem. Sokszor remegek. Vagy tul sokat vagy tul keveset alszok. Nem tudom mar felidezni se, hogy milyen az, amikor jol vagyok... Viszont nem a kapcsolatom tett tonkre mert vilag eletemben mindig volt valami, ami miatt ez az allando feszultseg bennem volt. Mintha vonzanam magam kore a rossz dolgokat, amiket nem tudok kezelni. Most mar tudom, hogy szakszeru segítségre van szuksegem. Szeretnek jobban lenni. De merre induljak? Jart mar valaki hasonló cipoben ugy, hogy talalt kiutat?
2021. márc. 26. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Most pszichológus
2021. márc. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ezt gyógyszerrel is meg kell támogatni, de ne félj ettől, egy jó pszichiáter segíteni fog. Mindenestre ezt ne te döntsd el, első körben keress egy tapasztalt, lehetoleg klinikumot végzett pszichológust.
2021. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!