Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha pl főz mos takarít rám...

Ha pl főz mos takarít rám anyám ez is egy ellátás?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, de Viszont anyummal élünk ketten. Ő föz, mos takarít, akkor ezek szerint ellát engem igaza van a nagyinak?


Egyébként nyilván magamtól öltözők, fürdők, stb csak főz mos rám anyukám akkor ez is egy ellátás jól mondja a nagyi?


Anyum is dolgozik, én keresek 330 e.ftot , anyum takarítokent 170et.. rezsink havonta télen 60 ezer, nyáron 30 körül. Rezsit magam fizetem nem vennék el anyutol semmit úgy is ő főz költse kajara, de a rezsin kívül adok még neki havi 50et;) igy kb 110zel szállok be nagyon közvetlen kapcsolatunk van mindent megbeszélünk..


24/F , anyukám 46/N


jan. 3. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelmüen részben ö lát el téged.
jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ellát végülis, nem eltart. Szerintem ez így teljesen rendben van ahogy éltek, de az a lényeg hogy nektek mi a jó/mit beszéltetek meg ezzel kapcsolatban. Kit érdekel más mit mond, ti éltek együtt, nektek kell tudni hogyan jó
jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van a nagymamadnak. Anyad lat el teged.
jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, mert ezzel a házimunkából már szinte semmi se marad. Remélem ezt valahol te is tudod, kérdező.
jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen nem az az ellátás, hogy rád adja a tiszta ruhát meg segít fogat mosni. A ti esetetekben maximálisan ellát téged, hiszen te a leírtak szerint csak pénzzel járulsz hozzá a közös élethez. Ő ledolgozza a napi munkaidejét, majd otthon (saccra) 1-2 órát minimum eltölt a fentiekkel, míg te a munkád után kvázi szabad vagy. Nincs ezzel baj, ha mindkettőtöknek jó így, de ettől még igazad mond nagyanyád.
jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ellát, elvégzi a házimunka rád eső részét is, és részben eltart, mert 110 eFt nem elég egy emberre. Ha a lakás is az övé, vagy haszonélvezeti joga van, akkor a lakhatásodat is biztosítja.
jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi ketten elvagyunk így;) amúgy most is vettem neki telefont karácsonyra, Redmi Note 12 -t nagyon boldog volt;) ő meg boxert vett nekem meg play boy illatszert;) mondja mindig miattam él, neki én vagyok az egyetlen gyereke, ;) ház kettőnké fele enyém fele övé
jan. 3. 15:16
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Az oké hogy főz rád, de azt hogy mos meg takarít azt 24évesen megoldhatnád, ha a mosás nem is megy, meg egyébként is egybemossa anyud az ő cuccait a tiéddel és nem akarod kerülgetni a fehérnemüit akkor ok hogy anyud csinálja.

De, ha külön mossa a cuccaid akkor illene neked beinditani a mosást illete teregetni hajtogatni.Takarítani viszont nem takarítanék rád/utánad. A főzés ok.

El lát nem el tart így hogy van bevételed és beszállsz a költségekbe. De szegény ha alapvetően takarít munkája révén én többet besegítenék a helyedben.

jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ujabb anyuci pici fia!
jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő lát el jelenleg. Aztán majd keresel magadnak egy feleséget, akit szintén házi cselédként alkalmazhatsz, pénzért. Pasik nagy része pont ilyen, nincs itt semmi látnivaló.
jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!