Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves lányom kávézik?

14 éves lányom kávézik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma tudtam meg, hogy a 14 éves lányom 2 hónapja kávézik, ës egyáltalán nem örültem a hírnek, sőt.. Mondtam neki, hogy még kicsi hozzá, inkább igyon forró csokit vagy kakaós kávét. Konkrétan leröhögött. Ezt utána megbeszéltük. Most nem tudom hova tegyem, hogy sz@r anya vagyok e a kiakadásom miatt, mert nem akarom, hogy tönkre tegye magát(ilyen fiatalon főleg) Nektek volt ilyen problémátok? Eltúlzom a dolgot?
jan. 5. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
16%
Nem egészséges egy 14 éves gyereknek a kávé, főleg napi 2, de trendi inni, az ellen meg nem sokmindent tehetsz.
jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ha csak ez, amiről eddig nem tudtál, akkor kívánom, hogy ne is legyen más.
jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
90%

"14 éves lányom kávézik?"

"ma tudtam meg, hogy ... 2 hónapja kávézik"


Tehát igen, kávézik.

jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
14%
*napi 2 vagy több
jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
25%

Napi 2-3 energia italt fogyasztok 12 éves korom óta illetve kávét is, semmi bajom nem volt soha.


Szerintem ne csinálj belőle ügyet, megtiltani úgyse tudod.


14 évesen már sokan isznak alkoholt, szexelnek.

jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha csak egy gyengébb kávét iszik, sok tejjel szerintem nem lesz baja. Persze, nyilván fiatal még hozzà. Ha belegondolok 15 éves koromban kezdtem kávézni, szóval én is így kezdtem.
jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
16%

Én 19 leszek és megvagyok kávé nélkül:D


Beszélj vele, se az energia ital se a kávé nem jó ilyen korban. Inkább feküdjön le aludni időben.

Rászokni a koffeinre már ilyen fiatalon nem jó dolog

jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Állítása szerint tejjel szokta. Aztán gondolom csak trendből issza:(
jan. 5. 13:28
 9/61 anonim ***** válasza:
21%

Azért mert tejjel issza, a koffein nem gyengül.

Koffein mentes kávé esetleg?

jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
8%
#5 majd lesz
jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!