Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normalis, hogy egy...

Mennyire normalis, hogy egy 13 (lassan 14) eves fiu az anyjaval aludjon?

Figyelt kérdés
Nagyon anyas...
2022. okt. 1. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális
2022. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális. Eleve nem kellett volna hagyni, hogy az anyjával aludjon - max. pár hétig, amíg újszülött -, aztán apránként a saját ágyába szoktatni.
2022. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, lesznek ebből még személyiségfejlődés-beli gondjai.
2022. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%
Nem igazán, és nem világos, hogy kinek az igénye ez. Egyébként aludhat az anyjával akár egyéves kora felett is, simán leválik a gyerek, de ez a kötődés már patológiás.
2022. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg onnan nézzük, hogy úgy overall semmi közünk hozzá se nekünk se másoknak, ha nekik kettejüknek így megfelel, akkor ez a privát dolguk.
2022. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem normális. De egy csomóan nemi életet is az anyukájukkal élnek, és hiába nem normális, se te, se én nem fogjuk tudni megakadályozni a dolgot.
2022. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem normális. Én 14 éves koromig apámmal egy szobában és egy kihúzható ágyon aludtam, de csak mert a helyzet megkívánta. 12 éves koromig még elment, de aztán 13-14 éves koromban kifejezetten utáltam a helyzetet. Szerencsére 14 évesen ez meg változott, elköltözhettünk, lett saját szobám. Úgy hiszem, ha normális mederben folynak a dolgok, ennyi idősen már igénye is van rá. Teszem hozzá, ha valakinek xar napja volt, iskolában, munkahelyen vagy máshol olyan történt, ami nyomott hagyott a lelkében, 20 vagy 40 évesen sem ciki, ha mondjuk 1 éjszakára a gyerek a szülővel alszik, mintha egy megnyugtató ölelést kérne, néma támogatást. De hogy állandóan, az nem. És a lassan 14 éves fiúból lesz majd 15, 16, 17, 18... és így tovább.
2022. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
#5: attól még, hogy valami privát, lehet nem normális.
2022. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Abnormalis pszichoszexuális es szemelyisegfejlődes...


Kene tudni, hogy mi a háttér...

Szefós gyerek vagy pszichesen beteg anyuka... vagy barmi egyéb korulmény...

2022. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Elvileg teljesen normalis a gyerek is, meg az anyuka is. Csak a gyerek sokszor "fel", es akkor atmegy anyuval aludni.

(Nekem is kisse fura ez, ennyi idosen meg plane)

2022. okt. 1. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!