Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz ha a 14 éves lányok megkérdezné, hogy ott aludhat-e a 22 éves barátja?

Figyelt kérdés
A szülők szobája a gyerek mellett van, a lány szobája "átjárószoba" tehát az övéből nyílik a másik szoba ezáltal mindent áthallani.
2022. aug. 29. 11:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs még gyerekem, de biztos vagyok benne, hogy nem engedném meg. Mi érdekes módon elvoltunk ennyi idősen a játszótéren vagy edzésen, nem pedig azon gondolkoztunk 14 évesen, hogy melyik pasi aludjon nálunk. Nem akarlak megbántani, de nekem a mai fiatalok hihetetlenek.
2022. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

A 22 éves beteg, ha 14 évesekre gerjed.

Nem, nem engedném.

2022. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
84%

Most már szinte minden héten van hasonló kérdés...

Egy anyuka ilyet ki nem írna, hanem evidens, hogy nem engedné...


EGy 14éves meg mit keres itt a GYK-n?

2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedném. Minek? Ennyi idős korban nem együtt aludni, meg együtt élni kell, hanem randizgatni, járni.
2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

Ez a bajom a parasztházakkal, nincs privátszféra mert átjáróház az egész.


Na de a kérdésre válaszolva én nem engedném meg. Eleve nem értem hogy egy 22 éves mit akar egy gyerektől, egy 14 évestől. Meg amúgyis értem higy a mai fiatalok hamarabb érnek de valahogy ez mégse igaz. Ozonlik a sok információ a netről ezért ők úgy érzik hogy érettek. De nem. Mert a sok buta és haszontalan infó is özonlik és ugyanannyi hülyeséget csinálnak mint régen mi. Később 16-17 évesen amikor már úgyis megoldják a szexet legfeljebb máshol akkor már inkább. Mert inkább otthon mint egy buliban részegen. De addig nem.

Ha te vagy a szülő akkor beszélgess el a lányoddal a vedekezesekről és hogy mi zajlik a testében. Ha viszont te vagy a lány akkor olvass utána hogy mi zajlik a testedben mert a barátnők és barátok hülye tanácsai miatt szokták a fiatalok teherbe esni pl megszakítással nem lehet teherbe esni. De lehet. Sőt betegséget is el kaphatsz ami egyepkent kivédhettél volna gumival.

2022. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
11%

Ha tartós kapcsolatuk van, min.fél éve akkor megengedném.

Én is 13 évesen aludtam együtt fiúval.

2022. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy nem.
2022. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy nem! :D

Még szép!

2022. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%

Egy 22 éves már felnőttnek számít, teljesen más erkölcsi értékrenddel, nem értem, hogy mit lát egy 14 éves kislányban, akinek most kezd kialakulni rendesen a nőkre jellemző külső jegyek.


Ezt a srácot nagyon gyorsan el kéne felejtenie

2022. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
20%

"Egy anyuka ilyet ki nem írna, hanem evidens, hogy nem engedné...

EGy 14éves meg mit keres itt a GYK-n?"


De ha mindig csak én jelentem az ilyet, nem veszik komolyan a modik, úgyhogy remélem, te is megtetted, meg még mások is, mert tényleg épp eléggé kilóg a lóláb.

2022. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!