Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés
Anyámmal minden egyes nap beszélek, számomra ez ez sok lenne, de ragaszkodik hozzá. Messengeren mindennap elvárja, hogy érdeklődjek felőle. Nyilván magamtól is érdekelne mi van vele, de így ez kicsit sok. Minden róla kell szóljon, annyit nem kérdez, hogy vagyok. Ma nem írtam neki semmit, pihenni akartam, illetve reggel ráírtam, aztán pihentem. Kiakadt este, hogy le sem tojtam a fejét. Szerintem túlzásba viszi ezt az egészet, kvázi élni nem hagy.

jan. 7. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
És miért nem neki írod ezeket??
jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mert már próbáltam beszélni vele erről, de ki volt borulva, hogy ha nem akarok vele beszélni mindennap akkor nem is érdekel engem.
jan. 7. 21:52
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

És?


Akkor kiborul. Majd megszokja.


Határozottan közölni kell vele, hogy ha ezt nem fejezi be, akkor nem fogsz vele egyáltalán beszélni. Aztán minden hisztinél letenni a telefont/nem írni neki. Majd megtanulja.

jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteges a részéről. A férjem anyja csinálta, ez érzelmi zsarolás. Kontroll alatt tud vele tartani.
jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Most jobb, hogy nekünk is elmondtad, hogy mekkora hülye? Ettől holnaptól jobb lesz?


Nem az a lényeg, hogy megváltoztasd őt, hanem hogy képviseld a saját álláspontodat,tarts ki mellette, nem hagyva hogy érzelmi alapon manipuláljon, és kész.

jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Semmiképpen nem jogos, de érthető, ha egyedül van.
jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Van párja.
jan. 7. 22:14
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Akkor kiborul. Tényleg. Nem dől össze a világ, majd megnyugszik.
jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért ilyen.
jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Eskü, megírtam volna neki, hogy "bocs hogy nem írtam, de éppen meghaltam."
jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!