Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként csalódnátok emiatt...

Szülőként csalódnátok emiatt a gyereketekben?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem transz lány prostituáltakhoz járni. Tudom helytelen szexért cserébe fizetni, de a társkeresőkön nagyon ritka a normális transz lány. Huszonéves vagyok, jelenleg még a szüleimmel élek, viszont a saját pénzemből finanszírozom a dolgot.

jan. 11. 23:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarnam ezt tudni a gyerekemről.

Illetve ha ettöl boldog akkor...én is voltam a fütyis csajnal és én is fizettem érte. Szóval ha boldog tőle akkor én is boldog vagyok.

Szülőként a boldog gyerek boldogságot okoz.

jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
27%
Milyen "transz lány"??? NEM VICC! Ez fiú cicikkel, vagy lány, aki fiúnak képzeli magát???
jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
#2: Transz lány az aki fiúnak született, de lányként él.
jan. 11. 23:42
 4/46 anonim ***** válasza:
22%
3. Szóval B.. Csalódnék. Inkább titkolja el!
jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
89%
Én akkor csalódnék, ha megtudnám, hogy prostihoz jár, tök mindegy lenne, hogy transz lánye-e vagy sem...
jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%
Engem az zavarna, hogy megtudom, hogy prostihoz jár. Ez nem olyan dolog amit tudni szeretnék a gyerekemről. Az egyéb részletekbe pláne nem akarnék belemenni
jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
17%
5. Mert másképp, hol és hogy jön össze valakinek ilyen kaliberű nő? [link]
jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
60%
Csinàlja, csak ne tudjak ròla...Màrmint a prostizàsròl, az hogy meleg, nem zavarna.
jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%
Te dolgod ha saját pénzedből csinálod.
jan. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

A prostihoz járást nem tiltanám (főleg nagykorúnál). Engem az aggasztana, hogy vajon mindent megtesz-e az STD-k ellen, és hogy miért nem talál "ingyen" partnert.

A transz-ra összeszorulna a gyomrom, de nem tiltanám ezt sem. Reménykednék benne, hogy kinövi.

43FHET

jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!