Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Csalódnátok a gyereket...

Szülők! Csalódnátok a gyereketekben, ha semmilyen sportot nem űzne?

Figyelt kérdés
14-18 év körüli sracrol van szó.
2018. márc. 3. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Minek erőltetni ha nem akarja?

2018. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Csalódni? Rossz szó rá. Örülnék, ha sportolna, erre motiválnám, de nem csalódnék.

Akkor csalódnék (és lépnék ellene), ha inna, dohányozna, züllene, a tanulást pedig hanyagolná.

2018. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Minket 14 évesen írattak be aerobick órákra, csak ennyi meg is alapozta a mozgá szeretetét egy életre. Ezzel csak annyit akartam, sok mulik a szülőn, magunktol nem jutott volna eszünkbe.


A csalodas nem jo szo.

Ha elképzelem hogy lennének életerős energiadus fiaim és akármilyen egyéni vagy közössegi sportban szponzorálom esvaltogatni kell mert mindent otthagy, de pl ha nem is sportolo tipus, de akkor beruházok neki pl programozásra gépre vagy hangszekre vagy muveszetre es kitartása semmiben nincs es csak annyi amit tud hogy otthon unatkozik vagy csavarog akkor kb a tehetetlenség érzése találna meg mintha egy nulla lenne a gyerekem amit megfejelne még az is ha a tanulmanyi eredmenyei is rosszak.


Tudnám hogy feltalalo programozo merrnok orvos rendőr se lesz belole, de akkor mi? Ketmuszakos betanitott munkas reggel feleseket vedelő?

2018. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Én is utálom a sportokat, egyedül jógázni szeretek néha, kikapcsolódásként. De egyáltalán nem érdekelne.
2018. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt szülője válogatja. Az én szüleim pl simán megengedték, hogy egy eü problémám miatt teljes felmentést kapjak tesiből, pedig messze nem vagyok annyira beteg. Csak mint minden tini, szerettem volna ellógni a tesit. A szüleimet tökre nem érdekelték, hogy éveken keresztül semmit nem mozogtam, és bár szerencsére jó a genetikám, egyáltalán nem hízam el, mégis 32 évesen semmi állóképességem, 0 mozgázkoordinációm, és még sorolhatnám. (egy ideje elkezdtem edzeni, azóta jelentősen javult a helyzet, szóval ha lesz gyerekem, biztos beiratom majd valami sportra, hogy ne járjon úgy, mint én)
2018. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Miert a lepont? Ki nem akarna semmit tenni a gyerekéért ha a gyerek nem tud/nem képes semmire? Errol irtam!

Amilyen beallitottságu, én abban támogatnám. Ebben mi a lepontozni valo?

En nem nézném azt tehetetlenul hogy csak ül és telefonozik vagy csavarog és ez az összminden. Nem ilyen hülyegyerek senki ill mindenki többre képes ennél, a szülő azert szülő, hogy segitse kibontakozni a gyerekét!

2018. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
nem. az enyém már most utálja a sportokat viszont iszonyat éles elméjű ezért nem is érdekel. a lényeg hogy megtalálja amit szeret, és abban legyen jó! De ha nem is sporotl, a mozgás fontos, tehát megkövetelném tőle vagy az otthoni tornát, vagy sétát/futást naponta
2018. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 2. válaszoló (53%-os), én pl. azért pontoztalak le, amiért lenézed és 1 kalap alá veszed a kétkezi munkásokat.

Ha mindenki feltaláló, orvos stb lenne, megállna az élet.

Ha nem lenne kétkezi munkás, nem lenne a s...ged alá autó, nem lenne kenyered, nem lenne fűtésed, vized a házba, sőt, házad se lenne stb.

Én és férjem is fizikai munkát végzünk, köszönjük szépen, tisztességgel megélünk és nem vagyok feleseket vedelő alkoholisták!

2018. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Utolso

Ugyanolyan ember a piálos betanitott munkas mint mi csak arrol irtam hogy a semmittevés idevezet. Nem a ketkezi szorgalmas munkasokrol irtam mert azok viszik is valamire. Pl hegeszto ismerosom csopvez lettnetto fel millaert. Az életképtelen emberekrol irtam aki negyven evesen is ott tart hogy szakmaja sincs csak inni tud.es hogy som mulik a szulőn.gondolom a szulei egyiknek sem ugyved orvos.

2018. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

A legkönnyebb a betanitott munkaig eljutni. Tanulni se kell, motiváltság sem kell, sportra es semmire.

Latszik hogy aki nem is erti miről irok ea nem a lenézésrol az értelmileg is hol áll. Idevezet a linkeskedés , szülői motiválatlansággal.

2018. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!