Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, meddig szeretnétek...

Szülők, meddig szeretnétek gyereketek szexuális életét vigyázó szemetekkel kísérni?

Figyelt kérdés
jan. 13. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Csak amíg nagykorú nem lesz, amíg felelősséggel tartozol érte
Felnőtt korában is félteni fogod
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Figyázó szemekkel kísérni?

Soha. Nem vagyok kukkoló, s mire akkora lesz, hogy maszturbálni és szexelni akarjon, tudja, mire kell vigyázzon.

jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Szülőként az a véleményem, hogy meg kell adni a gyermeknek a megfelelő szexuális felvilágosítást. Onnantól, ha igényli, akkor lehet róla beszélni, de nem szólok bele. Nálunk legalábbis ez vált be.
jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A "vigyázó szemek" alatt természetesen nem a kulcslyukon keresztül való leskelődést értem. Hanem, hogy hazaviszi partnerét. Akit így megismertek. A kérdés lényege, hogy féltitek-e őt, vagy pedig megbíztok benne hogy úgyis megválogatja, kivel jön össze? Vagy ráhagyjátok, majd megtanulja magától.
jan. 13. 18:21
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Semeddig! Ez magánügye, ha szexelni akar, úgyis meg tudja tenni, ha nem egyezem bele, akkor már inkább itthon, normál környezeben és körülmények között tegye.


A kérdésed kifejezetten beteges, ha ilyen ingered van, menj szakemberhez

jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szülő, viszont érdekel a szülők véleménye, mellesleg nem tudom mi ebben a beteges, hogy egy ilyen anonim oldalon név nélkül se lehessen ezt megkérdezni vagy erre válaszolni
jan. 13. 18:26
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vannak egy kicsit extrém vágyaim is. Már kamaszként is voltak. Ha erről tudtak volna a szüleim, biztos agybajt kaptak volna, mert amúgy is féltettek. Talán pont a féltés miatt alakultak ki ezek az extrémebb vágyak.
jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene minden tininek tudnia, hogy mit jelent a biztonságos kapcsolat és szex. Csak sajnos sokan úgy gondolják, hogy a felvilágosítás szexre ösztönzés, nem pedig tanítás határokra, jogokra, biztonságra illetve egészségre..
jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Amíg velem lakik és nincs önálló keresete.


De normális szülőnek a gyereke mindig az a gyereke marad, akit szeretne megvédeni.

jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem szándékoztam hátráltatni a szexuális fejlődését és megakasztani a szexuális ismereteit.


Épp elég olyan 13-14 éves van, aki már simán tehetbe tudna ejteni egy lányt / teherbe tudna esni, de azt se tudják, mi az a petesejt. Vagy hogy létezik olyan, hogy esemény utáni tabletta. Olyan 14 évessel is találkoztam, akinek már volt éjszakai magömlése, s azt hitte, hogy bepisilt. Meg azt se tudta, hogy a lányoknak 3 lyuk van ágyék tájékon, míg a fiúknak csak 2...

jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
A gyermek szexuális ügyeibe nem szólunk bele, az a magánügye.
jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!