Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki ennyit keres, és 30+osként nem akar elköltözni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 350-et keres.

Az anyjával él egy faluban, megyeszékhely mellett.

És minden nap bejár a szomszéd megyeszékhelyre dolgozni, ami 1,5 óra kb, oda-vissza 3 óra/nap.


Haza nem vihet senkit, pedig tetőtérben lakik.


Miért nem bérel egy garzont, ott, ahol dolgozik?

Ennyiből már lehetne.


Az anyja ilyen tipikus egoista, nárcisztikus ember, aki gyerekként kezeli a felnőtt gyerekét.


Értem én, hogy így spórol, de rámegy a fiatalsága erre.


Ti mit gondoltok erről?


jan. 13. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Lehet, jó neki igy, lehet, tökét gyűjt a ugráshoz... Vagy ki tudja. Semmit sem kell gondolnom róla, semmi közöm hozzá.
jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
94%

Erre az egészre már eddig is ráment a fiatalsága. Sokat nem tud kezdeni vele, már ilyen marad 30 év alatt belenevelték.


Tök mindegy hova megy aludni, miután félholtra tanulta és dolgozta magát 350-ért az anyja hülyeségei miatt.


Ingázásnak napi 3 óra, az bőven extrém ingázás, még kevesebb kapacitás marad kitörni ebből és normális életet élni. De ez a fentebb említettek miatt lényegtelen.

jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs hozzá közünk, a vélemény érdekel, hogy megéri e így élni, a fiatalságot beáldozva.
jan. 13. 19:43
 4/64 A kérdező kommentje:

#2


Igen, nekem az a furcsa, hogy nem érzékeli azt, hogy ez nem normális élet.


Konyha csak a földszinten van pl, este 9 után nem lehet lemenni, mert a 10 éve rokkantnyugdíjas anyukát, aki 50 éves kora óta nem dolgozik, ez zavarja.

jan. 13. 19:46
 5/64 anonim ***** válasza:
95%

#2

Sajnos hasonlóan éltem én is.

Mostmár nincsenek ezek a szülők.

Tulajdonképpen nyugdíjba vonulhatnék,

de nem teszem, mert megszoktam a nyomort.


Nagyon nehéz beteg emberekkel felnőni, megnyomorítja az embert.

jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem az zavarna, hogy nem akar elköltözni, hanem az, hogy nincs élete napi 3 óra ingázás mellett és ez jó neki...
jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
98%
Ez az ő dolga. A 350 ezer nem olyan sok, hogy abból egyedül fenntartson egy lakást (albérletet) és még magas színvonalú életet is éljen. Egyébként meg, ha elvan az anyjával, akkor miért költözne külön ?
jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
58%
Anyja tipikus nárcisztikus....na már ő is??Amúgy mi közöd hozzá hogy más az anyjával él???Várj kitalálom te tuti borderline vagy ugye???
jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
16%
Lusta, kényelmes.
jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
88%

Próbáltál 350k-ból albérletben megélni mostanában vs. "ingyen" lakni valahol?

Ha más nem, ezt vedd figyelembe.

jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!