Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire baj ha egy férfi 40...

Mire baj ha egy férfi 40 felett is szüleinél lakik és nem is akar elköltözni?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok szüleimmel, igaz 35 vagyok még de baromira nem akarok külön menni és egy idegen nővel megosztani az életem és ez szerintem 40 felett is így marad, nyilván ha meghalnak akkor egyedül viszem tovább a lakást. Miért elvárás ez az egész? Miért baj ha így szeretnék élni?
2019. nov. 4. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj. Úgy éld az életed ahogyan neked jól esik!
2019. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
73%

Kinek baj?

A 15 éves, vagy a mentális bajokkal küzdő gyakoris publikumnak?

De veled is lehetnek gondok, ha délután 2-kor ez a legnagyobb problémád (munkahely?)

...arról már nem is beszélve, hogy naponta 3 kérdés születik erről, tőled vagy mástól, de már dögunalmas!

2019. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy egészséges ember vágyik az önállóságra, saját életre, és nem gyerekként akar élni.
2019. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem baj, ha ezzel a mentalitással meg se próbál társat keresni. A baj ott kezdődik, amikor egy ilyen óriáscsecsemő elkezdi más idejét rabolni és valakit hitegetni, amikor úgyis anyuci lesz mindig a legfontosabb.
2019. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
41%
Nem baj. Azt, hogy "gyerek vagy", sem determinálja automatikusan. A sok okos mindentmegmondó válaszoló szereti csak azt gondolni, hogy nála van a bölcsek köve és pontosan tudja hogy "óriás csecsemő" és hasonlók...
2019. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
43%
Semmi gáz ezzel, és ne foglalkozz vele mások mit gondolnak, csak ne is csapd be magad. Ezt úgy értem én pl 35 éves vagyok, és szüleimmel lakom, drogfüggő vagyok. Viszont én nem erre az életre vágytam, hanem én párkapcsolatot akartam, és saját életet. Viszont leszokni nem tudtam - ezért pedig jobba ha egyedül maradok. Szóval vagy keményen hajtanom kellett volna a céljaimért, és akkor lehet egyszer olyan életem lett volna amilyet szerettem volna, vagy nem. Hát én úgy döntöttem nem csinálok semmit, és elfogadtam inkább ezt az életet. Tudom hogy belül nem erre vágytam, de el tudtam magam fogadni ilyennek, és ilyen tehetetlennek. Viszont így más életet tudok élni, nem kell úgy hajtanom, és ragaszkodni a világi dolgokhoz. De ez csak a saját példám.. A lényeg tehát az, ha meg tudsz békélni magaddal és tényleg boldog vagy így ahogy vagy, akkor jó úton jársz ;)
2019. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nyilván a munkát megosztjuk segítünk egymásnak igazságosan
2019. nov. 4. 14:20
 8/52 anonim ***** válasza:
92%

Egyetlen egy dolog van, amit rosszul csinálsz.

Mások véleményére alapozol, érdekel hogy mások (teljesen vadidegen random anoním emberek) mit gondolnak az életedről.

Tényleg számít ez?

Tényleg számít, hogy mindenféle random ember szerint mi egészséges, mi normális és mi elfogadott? Azt se tudják ki vagy!

Ha neked jó ez így, akkor éld így az életed és ennyi!

2019. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
48%

"Mert egy egészséges ember vágyik az önállóságra, saját életre, és nem gyerekként akar élni."


Az,hogy valaki a szüleivel lakik nem jelenti,hogy gyerekként él.

Külön élő családos emberek egy része a feleségükben a 2.édesanyjukat látják.Azaz egy házicselédet.


Másrészt vannak olyan emberek,akik megrekedtek a gyerekkorban szellemi szinten,ennek ellenére mégis gyerekkel rendelkeznek.Úgy tivornyáznak,mint a 10-en 20-on évesek.

Vannak egyedülálló anyák,akiknek havonta új pasijuk van.


Szóval ez így általánosítás.

2019. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
9: ezek az esetek se normálisak. De nem is sok közük van a kérdező kérdéséhez.
2019. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!