Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az olyan, aki...

Milyen szülő az olyan, aki felnevel utána meg azon van, hogy minél előbb költözz el otthonról?

Figyelt kérdés

jan. 16. 16:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!

Vagy valami kamus vagy és közvélemény kutatást végzel.

Vagy ha tényleg ilyen málé és egyben sunyi is vagy, az alapján ahogy itt kérdést indítottál és reagálgatsz...

Na, ha ez utóbbi és ezért panaszkodsz, közben meg idiótán reagálsz, hát hallod és sem szívesen látnék egy ilyen személyiségű embert a közelemben, még ha a gyerekem is.

De aki így viseljedik itt, az képzelem mit produkál az életben.

jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Idősebb öcsém 25 évesen még az orvosira járt, nyilván nem küldték el (meg ő fiú volt, a család szeme fénye), de a fiatalabb öcsém meló mellett sem szállt bele a rezsibe, mindent elvárt, semmit nem fizetett saját magának vagy ételt...


Úgyhogy neki megmondták, ezt így nem. Vagy kiveszi a közösből a részét - pénz, takarítás, rendrakás - vagy lehet elmenni.

jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb öcsém is fiú :D
jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

"A fiatalabb öcsém is fiú :D"


Engem az az öcséd érdekel amelyik nem volt fiú!

jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Én nem akarok még párkapcsolatot, nekem jók az alkalmk szexek is
jan. 17. 14:39
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

"Imádom a szüleim ostobák"


Legalább hazudjál már valamit könyörgöm arról hogy mennyire jó gyerek vagy, mert így te tűnsz ostobának. Világos kérdések lettek megfogalmazva amik segítenének a válaszadóknak objektíven kommentelni. De te csak sumákolsz:D

Mit lapítasz?

jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hŭlye...
jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

39.

Helyesen írni nem tudsz te nyomorék. :D

Amúgy a való élet tele ekkora lúzerekkel. :D

jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiatalabb öcsém az idősebb nálam. Ja, és lány.

Furcsa család a tietek.

jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Le lehet engem pontozni gyerekek, de ne haragudjatok már 25 évesen már HÉT ÉVE felnőttnek számít valaki.


Lehet itt takarózni a lakás árakkal meg tanulással, 25 évesen sok embernek már több éves munkatapasztalata, családja, egzisztenciája van. Ha meg nincs akkor is megvan az igénye a kirepülésre, önálló életre.

jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!