Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit lehet tenni?

Piinkmail21 kérdése:

Szerintetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

Édesanyámmal nagyon szoros kapcsolatban voltunk.

Viszont, mióta megismerkedett a párjával azóta csak a csávó van előtérben, őt helyezte fontossági sorrendben előre.

Munkahelyen (mivel egy munkahelyen dolgozunk) eddig beszéltünk, most már csak a férfi után fut mint egy kiskutya, vagy épp fordítva. Ha oda megyek hozzájuk akkor a faszi elforditja a fejét, nem nézz a szemembe csak anyám mögé buj. Mikor hárman mentünk haza ( a csávó itt aludt ) akkor anyám csak hozzáment és ketten beszelgettek, viszont amikor én a párommal voltam és édesanyám ott volt akkor hármasban beszélgettünk. Anyam párja mondogatja neki, hogy hú de még akár ismerni, viszont semmi jelét nem mutatja csak egymás seggébe bújva vannak, és nem szól hozzám. Ez már 3 hónapja. Amikor itthon például megjön édesanyám valahonnan akkor kimegyünk párommal és beszélgetünk, viszont amikor én jövök még akkor mind a kettő a szobában kuksol és egy szót nem szólnak. Anyam párja el sem köszön amikor hazamegy és én ott vagyok. Tudni kell hogy a faszi nagyon ragaszkodó típus, a nap 24 órájában anyámmal van vagy telefonálnak vagy ugye a munkahelyen együtt dolgoznak. Viszont édesanyám tagadja, hogy neki is sok néha, de ő ugyanezt csinálja. Akárhányszor felhozom a témát hogy nem szól egy szót sem hozzám a drága párja mindig a védelmére kell és én vagyok a hibás hogy nem kezdeményezek. Kérdem én. Miért nekem kell? Megmondtam, hogy elfogadom őt, de nem tudok vele mit beszélni mert nemtudok miről. És ezt nem látja be vagy nem akarja. Volt olyan példa is, hogy édesanyám mondta, maradjak otthon, ne menjek le paromhoz hanem legyen egy anya lánya hétvége. Mondom jolvan, megbeszéljük és akkor itthon leszek. Így is volt. Körülbelül 3x. Viszont fordítva amikor én kértem édesanyámat, hogy maradjon itthon, legyen közös program, akkor mondta, hogy nem fog mert a faszi belehal ha nincs vele hétvégén. Az első alkalom karácsonykor volt. Előző héten meglett beszélve hogy itthon leszünk majd másnap benyogi hogy a csávó hoz megy majd jön. Utána, butorpakolasrol volt szó, mondtam neki, hogy eggyik hétvége. Erre mondja, hogy nem mert a faszi belehal ha nincs vele. Folyamatosan veszekedunk, mert nem az van amit anyám akar, vagy ha visszakapja amit velem művel/viselkedik. Pedig csak oda vissza megy a játék. Legalábbis azt tükrözom neki, hogy ahogy O bánik, úgy bánok vele én is. De nem egyszer volt már az, hogy elküldött melegebb éghajlatra, vagy mondta, hogy basszam meg a házat, menjek a francba, negatív, hülye vagyok stb


Mit lehetne tenni ilyenkor?

26/L



jan. 22. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk felnőni, leszakadni róla és békén hagyni, hadd töltse az idejét azzal, akivel akarja. A felszabaduló idődet pedig töltsd a pároddal, barátaiddal, épp itt az ideje, hogy őket helyezd előrébb.
jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Leválsz, békén hagyod. Örülj, ha keres.
jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon semmit sztem.
jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pároddal csináljatok kettesben programokat, pl. hétvégi kiruccanásokat, bármit, anyukáddal pedig ne foglalkozz, se a párjával, legalábbis szerintem.

Ez a "ha te így akkor én mutatom neked, én meg úgy" játék sehova se vezet.

jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

"Viszont édesanyám tagadja, hogy neki is sok néha, de ő ugyanezt csinálja"

Inkább csak téged zavar, ő így boldog, miért kell ebbe belemászni?

Van egy normális pasija, aki a tenyerén hordozza, te meg elüldöznéd, mert amikor nálatok van, nem neked pattog.

Van egy rossz hírem, nem hozzád megy, és pont nem érti, hogy miért nem lehet kettesben anyáddal, minek vágja otthon állandóan a pofákat a 26 éves lánya?

jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy érthetetlen amit próbálok írni. Engem nem zavar, mondtam neki hogy örülök, hogy van valakije, de viszont amikor békén hagyom őket akkor utána ne engem zaklasson, hogy mégis mi a bajom, miért nem szólok semmit sem.
jan. 22. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd anyádat, a fenébe ha ő kér akkor se menj ne nyalizz neki, ezek után feléje se néznék ha ő így akkor te is úgy legyél a pároddal ha elkezd pattogni akkor mond meg hogy nem vagy hűlye aki csak akkor jó ha a pasi nincs ott
jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezt vele kell megbeszélni. Érthetően el kell mondani mi van, de ne sértően vagy agresszíven és ne is veszekedjél vele. Az anyukákkal kedvesen udvariasan kell bánni és nem sértegetni.
jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5#te tanulj meg olvasni és értelmezni,
jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8#te nagyon hűlye vagy, az anyának meg lehet csúnyán beszélni igaz???
jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!