Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá nevelőapám...

Hogy vegyem rá nevelőapám munkaidő után pihenhessek?

Figyelt kérdés
Felénk , ha valaki munkaidő után pihen arra nevelőapám már gumicsövekkel támadna. Én reggel 4kor kelltem, most végeztem a munkával és jó feldőlni az ágyra pihenni, eldőlni. Nevelőapám igazi régimódi és ő ezt nem engedi, mert aki munkaidő utan pihen azt meg kell támadni meg kell verni.
febr. 2. 14:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

26 vagyok, itt vidéken bűnnek számít, ha valaki munkaidő után pihen. Nevelőapám ,ha valaki munkaidő után pihen már megölné.

4 napja mostam le a kocsit egyből mosd le megint, keres munkát munkaidő után.


Keveset keresek, nézem folyamatosan a jobb állásokat.

febr. 2. 14:30
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Miért tűröd 26 évesen, hogy, egy idegen neked dirigáljon?

Anyád ezt miért tűri?


Az ő lakásában laktok?


Én elköltöznék albérletbe a helyedben, anyád meg ha akar maradjon ezzel a csodás emberrel!

febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki annyi beleszólást kap az életébe mint amennyit eltűr.
febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

#2 “ itt vidéken bűnnek számít, ha valaki munkaidő után pihen”

Melyik vidéken? Mifelénk mindenki leszarja, h ki mikor pihen, pedig igencsak vidéken élek.

febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
84%
26 évesen nem lehetsz ilyen gyámoltalan főleg hogy nem is az igazi apád oda kell verni neki egyet tudja hol a helye és hogy nem vagy a gyereke
febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
85%
Gumicsövet tegyél ágy mellé. Rád ver visszakézböl te is. Gumicsö csörte.
febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"itt vidéken bűnnek számít, ha valaki munkaidő után pihen"


Mégis, hol van az az "itt vidéken"? Mert itt vidéken meg természetesnek számít, ha valaki munka után pihen.

Valamiért olyan érzésem van, hogy te egy pesti tini vagy, aki "vidéket" még csak TV-ben látott.

febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
legyél már férfi cseszd meg ennyi idősen.
febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta ,hogy felver ha éjszakai műszak utan alszok. Azt mondta eleget pihentem már egyetemen, jártam pár évet egyetemre otthagytam és mai napig utolsó sz@rnak nevez emiatt. Anya meg pont ezért tamogatja is ebben, mert na valljuk be, egy szülő csak akkor szereti a gyerekét ,ha az gazdag és sikeres.
febr. 2. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!