Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni olyan szülőkke...

Mit lehet tenni olyan szülőkkel, akik mindenbe beleszólnak az életemben? 27/F

Figyelt kérdés
Miután elvégeztem a mérnöki egyetemet, elköltöztem és a paksi erőműben kezdtem el dolgozni. A szüleim nem diplomás emberek, szóval már emiatt is problémáztak, hogy minek megyek egyetemre, ők anélkül is tudtak boldogulni. Most pedig az a bajuk, hogy miért pont egy ilyen helyre kellett elmennem dolgozni, miért nem választottam valami kevésbé veszélyeset, biztos, hogy annyi káros anyaggal van dolgom, hogy majd rákban halok meg stb stb. Szóval elég irreális dolgokkal állnak elő és ezt minden alkalommal elmondják, amikor beszélünk. Most már egyre kevesebbet beszélek velük és nem is járok haza annyit, míg el nem fogadják, hogy én ezt az utat választottam. Most vérig vannak sértve, hogy miért nem beszélek velük, milyen hálátlan vagyok, nem azt érdemlik, hogy ignoráljam őket.
febr. 18. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

4#


😂😂


Halkan súgom Csernobil 1986 április 26.-án robban..

Kérdezőnk még nem is élt.

febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod.


Megoldás: ignorálni és nem megosztani velük semmit.

Külön élsz, szóval ennyi a nagy helyzet.

febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!