Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt vagyok a barátommal 3...

Együtt vagyok a barátommal 3 hónapja,17 éves vagyok és anyukám nem engedi ,hogy hétköznap nálam aludjon szerintetek ez mennyire okés? Ha betöltöm a 18-at akkor is ennyire korlátozva leszek szerintetek?

Figyelt kérdés
febr. 19. 14:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Igen, anyádnak semmit nem fog számítani hogy hivatalosan nagykorú leszel. Ha 25 évesen még vele laksz, akkor is ugyanígy fog korlátozni.
febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
17 évesen inkább az iskolával törődj.
febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
98%
Amég vele élsz, ő tart el, hiába leszel nagykorú papíron, addig igazából ő dönt. Egyébként hozzáteszem, anno ugyan így 3 hónap után nyílván nekem sem engedték meg a szüleim, csak jóval később.
febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a lényeg, hogy hány éves vagy, hanem hogy anyukád nem akar egy idegent a lakásában éjszaka.

Másrészt 17 évesen fölösleges egymásnál aludni rendszeresen. (Kivéve, ha saját lakásod van)

Három hónapos kapcsolat még nagyon rövid, ahhoz, hogy együtt aludjatok, hosszabb idöre lenne szükség.

febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
97%

Ha elmúlsz 18, akkor se a saját házadba viszed a barátod. Anyádnak joga van eldöntenu, hogy ki aludhat ott vagy kit enged be.

Nem ismerem a családi körülményeid, remélem, hogy ezt leszámítva jól kijöttök. De ha nem: akkor óvatosan ezzel az én már nagykorú vagyok fenyegetőzéssel, mert rosszul is elsülhet.

febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De aludhatunk egyutt alapbol barmikor,nem az elso kapcsolatom es nem a szuzessegemet felti sot talalkozhatunk is hetkoznap csak nem aludhat ott es ezt nem ertem hogy miert
febr. 19. 14:37
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
Felnőttként én se szívesen kerülgetek egy idegent a lakásokban.
febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%
Zavarja a család többi tagját.
febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 NTBS ***** válasza:
91%

Teljesen rendben van.

Hétköznap inkább tanulj és feküdj le időben aludni.

Ha keveset alszol, hamar öregszik a bőr!

febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
Ez az ott alszik a barátom dolog elég kellemetlen mindenkinek, nem gondolsz bele? Feltételezem, hogy ott eszik, fürdik, wc-re jár és veled szexel is, hát mit mondjak... Nálam ez nem fordulhatna elő, ez nem tolerancia, hanem a szüleid semmibevétele. Merthogy ők is emberek ám, ugyaazokkal az igényekkel, mint ti, csakhogy ők megteremtették maguknak a lehetőséget. Szerinted a nagyszüleid megengedtek ilyesmit anyádéknak? Na?
febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!