Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Mindig hétvégente találkozunk a barátommal és hétköznap 1 délután általában mivel én tanulok még, ő pedig dolgozik már.

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt és folyamatosan lepasszol hétvégén engem mert megy foci meccsre, mondta már, hogy menjek vele én is de én nem akarok mivel engem nem érdekel. Ha "hisztizek", hogy miért megy már megint akkor folyamatosan azzal jön, hogy vagy elfogadom ezt neki vagy szakítsunk. Azt érzem, hogy fontosabb neki a meccs mint én. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. ápr. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Fogadd el, vagy szakíts vele. Igaza van, mást nem tudsz tenni.
2019. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem a foci a fontosabb neki, biztos lenne olyan nő, akinek a kedvéért feladná ezt a szokást. De ez nem te vagy. Pont.
2019. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen nem érsz neki annyit, mint a foci. Ez van.

Mondjuk én nem bírnám elviselni, ha ennyire semmibe nem néznének, a primitív foci miatt, de hát te tudod...

2019. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Az én páromnak a kva favágás a fontosabb (hobbija), egész héten nem találkoztunk a munkája miatt, megkértem egy délelőtti programra és lepasszolt, inkább fát vág. Szóval pontosan tudom mit érzel, és hacsak te nem tolerálod végtelen türelemmel, ő pedig az ilyenkor rendezett hisztit (szerintem jogos hisztit) akkor úgyis szakítotok. Csak kérdés meddig húzzátok.
2019. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezzel a fiúval nincs közös jövőtök. Szakíts vele minél előbb!
2019. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt önmagában el kéne fogadnod, hogy neki a foci fontos, és valószínűleg az lesz feleség, sőt gyerekek mellett is.


Ezt nem igazán értem: "folyamatosan lepasszol hétvégén engem mert megy foci meccsre" <-> "mindig hétvégente találkozunk". Tehát minden hétvégén találkoztok, csak estére nem marad veled? Mert akkor ezzel semmi gond nincs. Te is fontos vagy neki, meg a foci is. Sőt, maradna este is veled, ha te elmennél vele a meccsre.


Nekem inkább az a meghökkentő, hogy 2 éve vagytok együtt, de azóta is csak heti 2 randi van. Összeköltözés föl se merült? Persze, ha középiskolás vagy, akkor érthető. Szóval, kívülről nézve valahogy a fejlődés hiányzik a kapcsolatból.


2-es írta, hogy "biztos lenne olyan nő, akinek a kedvéért feladná ezt a szokást. De ez nem te vagy." Ezzel nem egészen értek egyet. Neki olyan nő lenne az ideális, aki menne vele meccsre és lelkesen szurkolna vele együtt.


Igazából, ha én szerelmes voltam valakibe, akkor minimális szinten belefolytam a hobbijába is. Mondjuk a ti példátoknál maradva: nem minden alkalommal, de időnként mennék a párommal meccsre (vagyis az ő hobbijára). Valahogy engem mindig egy kicsit érdekelni szokott az, ami a páromnak fontos. Nem annyira érdekel, mint őt, de nem szoktam totál elutasító lenni (hogy soha nem megyek, mert nem érdekel és kész). Ha te is nyitottabb lennél, szerintem jót tenne a kapcsolatotoknak.

2019. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Vagy elfogadod a hobbiját, vagy dobd ki. Egy kapcsolatban áldozatokat kell hoznia mind a két félnek! Szerintem nem halsz bele, ha egyszer egyszer elmész vele, talán még is szereted. De én sem értem, hogy van ez lepasszolás..
2019. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy városban laktok? Elég ritka ez a találkozás, nem tűnik komolynak
2019. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!