Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél többet vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél többet vagyok a barátommal a szürke hétköznapokban annal jobban elhidegül. Engedjem el már most?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merem lassan beavatni a faék életembe.


Kb ugy jöttünk össze hogy haverok buli pezsgés es alapvetoen az ejszakában találkoztunk. Tele adrenalinnal "felpörögve",ezt tetézte a szerelem mert ő is az a szenvedélyes típus mint en.(nem szexorientált a srác, ezt csak elővételben jelzem)


Ezt a " lamourt"próbáljuk most átvinni abba, hogy nappal is együtt vagyunk, tisztán, pörgés nélkül, unalmas hétköznapok stb ami velem jár (amit már első nap is mondtam neki, hogy joformán nekem bnőim sincsenek, ne ugy képzeljen el hogy én "élnék", mert nem. Azt mondta nem gond.)


Es aranyos mert akarja jön.

De ugy tűnik nekem mintha csak "lehozódna" az egészről.

Es inkább keruli azokat a szitukat ami hetkoznapi szürke velem. Nem rohan hanyatt homlok. Sőt. Nem is keres már olyankor.


Szóval jobb ha már most elengedem az egészet, ne is erőlködjek, (habár erőltetve nem is tudnám csinálni), építsem le, vagy egyenesen szakítsak? Jobb most mint később alapon? Most még nem fájna talán annyira.


Vagy kockáztassam azt hogy talán menni fog es nézzek majd szembe azzal, hogy nem ment? Es a csalodást nézzem rajta végig?


Hogy akartuk de nem megy?



2021. dec. 15. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a valóságban!
2021. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak az èjszakai hepajozáshoz volt jó akkor dobjad


( Mondjuk neked is vannak ellentmondàsok a kèrdèsedbe, de hàt van ilyen )

2021. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!