Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyen az hogy ha valaki 36...

Szégyen az hogy ha valaki 36 évesen a szülőknél szülővel lakik egy hàzban?

Figyelt kérdés
Vidéken faluban élek testvérem nincs édesanyàmmal élek 36 éves férfi vagyok. Nem anyàm tart el mert van munkahelyem a munkahely is 10 km re van a hàzunktól nem elérhetetlen távolságban kocsim van könnyedén meg tudom oldani a munkàba jàràst. Munka mellett gazdàlkodok méhészkedek gyümölcstermesztés ezek egy kis plusz jövedelmet hoznak. Nettó 300 ezer forint a fizetésem anyukàm nyugdíja 110 ezer forint a szàmlàkat közösen fizessünk ha neki kell egy kicsit több akkor én segítem ki de fordított helyzetben is így van. Gyerekem nincs de sajnos nem is lehet egészségügyi okok betegség miatt. Magànéletet élek mert azért arra is van időm és kikapcsolódni is. Pàr ember megkérdezte miért nem költözök külön. A munkàba jàràst megoldom havi 15 ezer forintból de egy albérlet màr több mint 4 szer ennyi lenne. Ez most olyan ciki mert anyàmnal élek? A baràtnő aki egy elvàlt nő jàr nàlunk én is hozzà. Csak amikor a mamahotel jelzőt megkapom az bosszant. Nem tart el senki anyàm 70 éves ő a nyugdíjàból jól elvan de segítem anyagilag ha kell.
febr. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És kitől kapod meg a jelzőt? Ne foglalkozz vele.
febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Szerintem mindenki úgy éljen, ahogy neki jó és ahogyan tud. Ne törődj mások véleményével, ez a te életed.
febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Teljesen kényelmesnek, logikusnak tűnik az, amit leírtál. Élj úgy, ahogy neked jó.
febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Inkább az a szégyen, hogy 36 éves létedre kevésbé tudsz írni és fogalmazni, mint egy átlagos nyolcéves.
febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szégyen? Ebben az esetben ez ideális.
febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj én laktam kint Svájcban egy ideig. Szerinted ha a svájciak 70%-ának nincs saját lakása.

Tehát vagy bérel vagy szülőkkel él. Akkor ez az EU egyik legszegényebb országában mért is gond ?


De egyébként úgy tudom hogy az osztrákok nagy része is így él.

febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!