Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire elborult a “meg...

Mennyire elborult a “meg foglak ütni” kijelentésre azt válaszolni hogy “üss meg”?

Figyelt kérdés

Igazából azon a ponton vagyok ahol tudom hogy semmi se fogja megoldani a családi problémáimat, csak az ha majd elköltözök és minden kapcsolatot elvágok a rokonságtól, de több évnyi folyamatos verbális bántalmazás után már nem az igaziak az idegeim. Ha valaki a családból azt mondja megüt (mondjuk nem hiszem hogy megtenné, bár vállalnám) vissza mondom hogy tegye, vagy ha egy több órás munkába kerülő rajz széttépésével fenyeget elveszem tőle és széttépem én és hasonlók. Tudom ezek már radikálisabb reakciók, és nem feltétlen normálisak, viszont a helyzetben való túlságos érintettségem miatt a moráljaim se toppon végzik a cselekedeteim felülvizsgálatát, úgyhogy a kérdés: teljes idegroncs szörny lettem, vagy még a nem-normális-de-érthető szinten vagyok?


( azt megjegyezném hogy egyébb szociális kapcsolataimban nem ilyen vagyok, sok jó barátom van, és mindig mindenki rám ragasztja a “cuki” jelzőt. Itt is tényleg az egyetlen indok hogy ide jutottam, a háttérben álló több évnyi trauma)



febr. 22. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Sajnalom. Igen, a csaladod degeneralt, a te reakcioid erre adekvatak. Aki dilihazban no fel, az elobb utobb szinten begolyozik valamilyen szinten... drukkolok, hogy sikeruljon majd mihamarabb elkoltoznod.
febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nos, ezekkel konkrétan pont ugyanarra a szintre lépnél, mint amin ő van. Nem tudom hány éves vagy, de a legjobb megoldás a költözés lenne
febr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemes, mert ezt is ellened fordítaná. Te azt gondolod, hogy ettől magába szállna és belátná, hogy rosszul bánik veled. Nem ez lenne, hanem rád sütné, hogy ideggyenge vagy és agresszív.
febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg koltozz, amint tudsz, feludules lesz, ha nem ebben a kornyezetben vagy. Eszre fogod venni magadon, hogy sokkal jobban vagy.
febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"rajz széttépésével fenyeget elveszem tőle és széttépem én"

Ha magadat és a munkádat nem becsülöd, és megadod magadat, csak veszíthetsz. Állj ki magadért. Mondd, hogy azt már nem. Ezen dolgoztál, csináljon valami szépet ő is ahelyett, hogy itt piszkál és ezzel tölti az idejét.

De miért akar téged megütni vagy másképp bántani valaki, ha te cuki vagy?

febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!